Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Samsung add wash 7kg mosógép...

Csűcsű kérdése:

Samsung add wash 7kg mosógép nem jár le a program?

Figyelt kérdés
Samsung mosógépemen bármilyen programot indítok nem jár le, folyamat issza ugrik a kinelző 15 percre. Valakinek valami ötlete hogy mi lehet a baj? Jótállás +biztosítás már nincs rá (3 éves). Markaszerviz 40 ezer Ft-ért jön ki + a javítás, így már nem éri meg :(

#mosógép #Samsung mosógép #Samsung Add wash
2022. dec. 19. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
A vizet leengedi?
2022. dec. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem terheled túl? Nálunk akkor csinálja ezt, ha valami nehezet tömök bele, pléd vagy túl sok ágynemű, akkor jó néhány alkalommal visszaugrik így 15 perc körülre, mire hajlandó végleg centrizni.
2022. dec. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen ki is van benne centrizve a ruha, csak a program ugrál, így folyamatosan megy, pl egy 20 perces gyorsmosast raktam be reggel aztán haza jöttem délben és még mindig ment... :/
2022. dec. 19. 17:18
 4/9 A kérdező kommentje:
Hetenten kB 4 adagot mosok vele. Már próbáltam úgy is h csak 2 felsőt meg 1 nadrágot raktam bele és úgy is ezt csinálja.
2022. dec. 19. 17:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor hívjál egy szerelőt, de ne a márkaszervízből.
2022. dec. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És mit vársz? Milyen csodát?
2022. dec. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Már beszéltem a márka szervizzel, és ott is mondták h mire elviszik meg javítják lehet 100ezer is, holnap hívom a környékbeli szerelőt.

Köszönöm a segítőkész kommenteket!

Nem csodát várok kedves utolsó kérdező... Hanem hátha valakinek volt hasonló probléma, és tud információval szolgálni! Ilyen kommentért kár volt ide fáradnod :)

2022. dec. 19. 17:37
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
De mit vártál? Ha szerelő kell, akkor gondolom te magad nem tudod szétszedni. Azt hitted van egy billentyű kombináció amitől megjavul?
2022. dec. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ember... Ezek a kérdések hogy mit vártál?? Képzeld úgy gondoltam hátha van itt valaki akinek ilyen problémája volt, és tud annyiban segíteni hogy mi volt a baja, meg érte e, meg csináltatni! Addig amíg nem tud szerelő rá nézni, tájékozódni szerettem volna! Azért karácsony hetén meg már ebben az évben esélytelen hogy, bárki is be vállalja. Köszönöm a segítőkész kommenteket! A szurkálodósok meg lapozhatnak :) ;)
2022. dec. 21. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!