Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Automata mosógép vezetékes...

Nagybikatok kérdése:

Automata mosógép vezetékes víz nélkül?mennyi vizet használ?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam most hirtelen hogy a padlásra helyezek egy 200 Literes hordót. Kútból feltöltöm.

Egy csapot teszek rá és megnyitom. A távozó vizet pedig elvezetem valahol. Megoldható?

Esetleg más ötlet?



2022. dec. 29. 14:51
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
Csak kipróbálom én. 4,8m magasan lesz az alja. Ez a max amit ki tudok hozni szerintem. Ha még változna megírom. Már csak azért is leírom ha valaki hasonlóba vág bele akkor tudja mi a helyzet.
2023. jan. 7. 12:38
 42/45 A kérdező kommentje:
Tudna valaki segíteni? Csőméretek? Csapok ilyenekben nem vagyok otthon. Van egy szivattyúm az az udvarról nyomná fel a vizet a tartályba. Tartályból lemenne a mósógép felé 1 a mosógép és padláson lévő tartály közé kellene 1 csap amivel már rá is csatlakoznék a mosógepre. Aztán kellene még vagy 5 méter cső a távozó víznek. Ezeknek a méreteivel, csatlakozásaival nem vagyok tisztában. Ha valaki megtenné hogy linkelne nekem ilyeneket megköszönném
2023. jan. 7. 19:26
 43/45 A kérdező kommentje:
Na csak azért írok, ma raktam még csak össze a dolgokat. Mos a gép! Első mosás most megy! Sokminden nem változott. Kb. 5 méter magasan van a hordó a bevezető nyílástól. Egy LG lett azért előtte utána olvasgattam. Ennek a minimum 0,5 bar, de volt sok ahol a minimum 1 bar volt szóval ha valaki belekezd olvasson utána a mosógépnek amivel ki szeretné ezt próbálni mert szerintem a minimum 1 bar-os készülékeknél nem lennék jó!
2023. jan. 16. 10:39
 44/45 anonim ***** válasza:
100%
Ezt jó tudni! Köszi!
2023. jan. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:
Ezért írtam le mert én sem nagyon találtam sehol leírást erről!
2023. jan. 16. 16:59
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!