Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Babaruhák mosásához megfelelne...

Babaruhák mosásához megfelelne egy mini mosógép?

Figyelt kérdés
Van 2 kutyánk. Előfordul, hogy mosás után is a ruhánkon marad a szőrük. Hogyan oldanátok meg a babaruhák mosását? Van valamilyen ötletetek esetleg arra, hogy a szőr ne maradjon a mosógépben?

2023. jan. 7. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mekkora az a mini mosógép, de nekem főleg az elején naponta kellett egy teljes babacuccos mosást csinálni. Lebukta, kipisilt a pelenkából, szoptatásonként ttotál összetejeztünk egy tetrát mert ömlött a tejem.


Viszont oár szál mosott kutyaszőrön nem izgulnék. A legelején vasald esetleg a ruhákat, később meg úgyse tudod a kutyától elválasztani tökéletesen.

2023. jan. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szárítógép! Le fog jönni a kutyaszőr mindenről.

De egyetértek az #1-essel, egy egészséges babának pár szál kutyaszőr nem árt. Esetleg még a kutyák gyakrabb átfésülését javaslom valami nirmális szőrkefével

2023. jan. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2023. jan. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A mini mosógépek sz.rt sem érnek. A legtöbben nincs fűtőszál, neked kell melegvizet önteni bele és 40 foknál melegebb nem is lehet.
2023. jan. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2023. jan. 7. 17:04
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Vagy elég durva, de ha nem bírjátok a kutyaszőrt, akkor a kutyáktól is meg lehet válni.. 🤷‍♂️ nem értem miért vállaljátok a felelősséget az életükért, ha utána már az is zavar, hogy van szűrük 🤷‍♂️ nem tudtad, hogy szőrösek mikor magadhoz vetted őket?? Vaby mi a bánat bajod van???
2023. jan. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De képzeld 11 évvel ezelőtt is volt szőrük, amikor befogadtam őket, te idióta. Egyaltalán nem arra irányult a kerdés, hogy mit kezdjek a kutyákkal. Tanulj meg inkább értelmezni.miért kell mindjárt a rosszat keresni a másikban?
2023. jan. 8. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!