Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A robot porszívók előtt...

A robot porszívók előtt mennyire kell összepakolni ?

Figyelt kérdés

Ha például egy USB kábel lóg főldön, mivel ott van az adapter is az mennyire baj ? Nem tépi ki a kábelt a konektorból vagy pedig maga a konkektor ? :D

Földön hagyott ruhákat kitudja kerülni ? Gondolom a kábel olyan kicsi hogy nem tudja érzékelni hogy ne menjen neki és szippantsa be.


Szóval arra keresek választ hogy mennyire hatékony az objektumok kikerülése, és mennnyire rizikó ha éppen rendetlenség van otthon és akkor indítom be.


Ezt a porszívót néztem ki amúgy: Xiaomi Mi Robot Mop 2 Pro+


Másik kérdés: Ha nagyon alaposan össze kell előtte pakolni, akkor tényleg megéri a beruházást ? Mert ekkor már nem sokkal nagyobb erőfeszítés talán végig menni egy akkumulátoros porszívóval pipak a lakáson.



2021. aug. 15. 07:35
A kérdező szavazást indított:
Alaposan
Lehet rendetlenség
7 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

A gép pontosan ilyen igényekre val konstruálva. Nem csak nálad van ruha a földön. Ezek már tényleg okos gépek.


A xiaomi mérnökei nagyon tudnak.

2021. aug. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet a kábelek bedarálásával ? :D
2021. aug. 15. 08:25
 3/10 A kérdező kommentje:
+1 dolog, nekem a függőny lelóg padlóra is sajnos
2021. aug. 15. 08:28
 4/10 anonim ***** válasza:

El kell pakolni előle, különben nem lesz hatékony, ha csak ott porszívóz fel, ahol elfér.

A függönyre rámegy és felcsavarja (nekem Electroluxom van), a kábelt kikerüli.

2021. aug. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem xiaomi van, ha elől hagyod a ruhát, begyűri és megáll, közben kiabál, hogy error. Kábelek dettó. Bútort, nagyobb méretű tárgyakat kikerül, az nem gond. Nekem még a macska vizes tálját is fellökte és tolta maga előtt, szóval azért elpakolnék az útjából. De nem hosszúszálú, jól tapadó szőnyegen végig tud menni, azt nem fogja felszedni.
2021. aug. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a xiaomo ugy feltekeri magara a kabelt mint a huzat,a ruhara max ramegy es atmegy rajta. Semmit ,de semmit ne hagyj elol,mindent fullra ossze kell pakolni,nekem legalabb 20 perc,a konyhaszekeket is felteszem es kanapé alol a gyerekek szarjait is mire kivadaszom...
2021. aug. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Xiaomi mop prom van, napi 2* indítom, 3 gyerek és egy macska mellett, el kell pakolni. De mondjuk engem nem zavar, mert legalább rend van.
2021. aug. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolso napi ketszer? Minek? Nekem a heti 3 a max. De altalaban a ketto is eleg. Honnan jon annyi kosz?
2021. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

8as, 7es vagyok. Megy déli alvásnál egyet, nekünk egyben van étkező nappalival és a gyerekek mèg picik, rengeteget morzsáznak, a hangyák meg a legkisebbre jönnek. Este meg eltakarítja a kertből is behozott hat kiló homokot/gyerekcipő meg morzsàk, és feltöröl. Így elég heti 1 rendes felmosás, nem szívok vele két naponta de mégis tisztaság van, és sanytolt is öntök bele.

Kicsi a ház, nem megy órákat, de segít fenntartani a tisztaságot így, és nyugodt is vagyok, hogy a kúszó járni mèg nem tudó gyerek sem macskaszőrt homokot meg kitudja miket nyal fel földről😁

2021. aug. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ertem. Mi most koltozunk kertesbe,ott lehet nekem is naponta kell majd. Hangyaktol tartok en is,mas is mondta,hogy jonnek a morzsara. Jelenleg panelban nincs ilyen gond.😄
2021. aug. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!