Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Egy 3 fazisu kapcsoloba 3...

Egy 3 fazisu kapcsoloba 3 fazis közös nullaval van bekötve. Mosogepnek es szaritogepnek ebböl kiepitettem kulön kulön vezetekröl kulön kulön az az 1-1 konnektort. De a nullik egy es ugyan az ami egy csokival oldottam meg. Lehet ebböl barmi problema?

Figyelt kérdés

3 fazis 3 kulön biztositek de csak egy nulla amit csokival 2 nulla egyhelyen az elmenö 1 nulla kötöttem össze.

Lehet ennek a közeljövöben parmi problemaja?

Azert oldottam meg igy mert egy 10A bizti nem birta a mosogepet es szaritogepet egyszerre.

Valaszokat köszönöm



2023. márc. 26. 09:28
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
56%

Meg kell hagyni szoktunk látni hasonló kérdéseket nap mint nap. Csak be vannak hányva a betük random sorrendben, random csoportokban és majd kiválogatjuk valahogy.

De azért egy ilyen kérdésnél ahol az életvédelem, érintésvédelem fontos, mert bárki odaragadhat a mosógéphez, ott azért illene pontosan leírni hogy mit is kötött és hova? Valamint a kérdésből süt a kérdező képzetlensége, ezért szerettünk volna több, részletesebb infot kapni annak érdekében, ne történhessen meg olyan mint ami az elmúlt időszakban többször is előferdült: gyerekek hunytak el kókler villanyszerelés miatt.

De elszántságát látva, inkább segíteni próbálnánk neki, mert arra úgysem tudjuk rábeszélni hogy hívjon szakembert... (Villanyszerelőt, nem nyelvészt!)

2023. márc. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 Szirty ***** válasza:

"...ragaszkodik hozzá, hogy nem érti. :D"


Felhívtam a figyelmet a válasz pontatlanságára és arra hogy a kérdésben lévő információk többféle valóságra is ráhúzhatóak amik homlokegyenest ellentétesek egymással.

Részemről nem történt "ragaszkodás". Leírtam egy szerintem elég nyilvánvaló tényt mert akadt itt aki ezt nagy ívben elkerülte.

2023. márc. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 Szervizmérnök úr ***** válasza:
53%

10.


Céges fogyasztóknál, irodaházaknál, áruházaknál jön be a képbe a 3x harmonikus effekt, a kérdezőnél nem hinném, hogy ez nagyon számítana.

Átlag mai mosógépek triac-szabályzott kefés motorral működnek, viszont a fűtőbetét dominál a teljesítményben, mint a szárítónál is.

2023. márc. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Most őszintén mekkora sérült elme szükséges 23. válaszom leminősítéséhez?

Szánalmas ez az oldal és hiába pofázom, hogy ha lehetne tiltani a minősítéseket (én nem tartok igényt ilyenre sem pro, sem kontra), sokkal élhetőbb lenne ez az oldal azon szakemberek számára, akiket ilyen gyerekes hülyeség nem érdekel, viszont sértő. Sok évtizednyi szakmai tapasztalatokat és tudást aláztok meg.

De nektek ez nem kell.

Ezért menekülnek innen szerintem a normális emberek. Nektek meg marad a legalja és a ChatGPT.

2023. márc. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
75%

"Felhívtam a figyelmet a válasz pontatlanságára"

Igazából nem. Ilyen is volt, csak aztán belém kötöttél. Én úgy kezdtem, hogy szerintem... és onnantól ezzel foglalkoztál. Ami megint egy totális ostobaság tőled, mert tulajdonképpen azt fejezted ki, hogy én nem hihetem vagy érezhetem vagy tudhatom azt, amit hiszek vagy érzek vagy tudok. :D :D :D


"Részemről nem történt "ragaszkodás"."

Dehogynem, te mindig ragaszkodsz a hülyeségeidhez. Ami tiszteletreméltó is lehetne, de műszaki dolgokban, mikor egyértelműen nincs igazad, csak szánalmas.

2023. márc. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 Szirty ***** válasza:

"Igazából nem."


De igen, mert nem lehet pontosan kihámozni belőle milyen helyzettel találta szemben magát.


"csak aztán belém kötöttél"


Nem kötöttem beléd. Egyszerűen csak nem értünk egyet.

és aki veled nem ért egyet az szerinted hülye, el kell küldeni a pitsába, lehülyézni, stb, stb.

Megint nem a problémával foglalkozol, hanem velem.


"tulajdonképpen azt fejezted ki, hogy én nem hihetem vagy érezhetem vagy tudhatom"


Totálisan nem érted amit írtam. Egyáltalán nem azt fejeztem ki.

A hozzászólásom egy centije sem szólt rólad. A kérdésről szólt, te meg mindent személyes támadásnak veszel ami ellentmond a megérzéseiddel, véleményeddel, tudásoddal, bármivel ami veled kapcsolatos.

De engem ez nem érdekel.

2023. márc. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

"A hozzászólásom egy centije sem szólt rólad."

Látod, már megint védekezésként összehordasz mindent, hogy a vitapartnert elöntse a szemét. Pedig a #11-es hozzászólásod az csakis az én "szerintem"-re válaszol. Itt van:


"Szerintem tökéletesen érthető volt előszörre is."

Igen. Főleg ez a része:

"3 fazis 3 kulön biztositek de csak egy nulla amit csokival 2 nulla egyhelyen az elmenö 1 nulla kötöttem össze."

A napnál is világosabb. Tankönyvekben is így van.

2023. márc. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 Szirty ***** válasza:

"#11-es hozzászólásod az csakis az én "szerintem"-re válaszol."


Arra válaszol, de nem rólad szól, hanem a kérdés zavarosságáról.

2023. márc. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

"Arra válaszol, de nem rólad szól, hanem a kérdés zavarosságáról."

A te mondataid zavarosabbak, mint bármely kérdés. És lehet, hogy neked az a kérdés zavaros volt, nekem, mint írtam, szerintem, nem. És mivel én nem vagyok különleges szakember, más szakembernek se, de nem ez a lényeg most és itt.

2023. márc. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Szirty ***** válasza:

"A te mondataid zavarosabbak"


Tisztán és világosan leírtam mi a baj a kérdéssel.

A kedvedért fogalmazzam át csökkentett szókincsű változatra?


Ha kérdésben lévő többféle értelmezésből te csak egyet tudtál felfedezni annak nem az én zavarosságom az oka szerintem, hanem az hogy feltételezésekkel éltél a kérdés értelmezése során.

Azzal addig nincs is baj amíg a feltételezések beigazolódnak.

2023. márc. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!