Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Egy 3 fazisu kapcsoloba 3...

Egy 3 fazisu kapcsoloba 3 fazis közös nullaval van bekötve. Mosogepnek es szaritogepnek ebböl kiepitettem kulön kulön vezetekröl kulön kulön az az 1-1 konnektort. De a nullik egy es ugyan az ami egy csokival oldottam meg. Lehet ebböl barmi problema?

Figyelt kérdés

3 fazis 3 kulön biztositek de csak egy nulla amit csokival 2 nulla egyhelyen az elmenö 1 nulla kötöttem össze.

Lehet ennek a közeljövöben parmi problemaja?

Azert oldottam meg igy mert egy 10A bizti nem birta a mosogepet es szaritogepet egyszerre.

Valaszokat köszönöm



2023. márc. 26. 09:28
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Egyebkent köszönöm azoknak akik tudtak ertelmezni a kerdesem

A többieket pedig nem ertem miert a sajat “igazuk” hajszolasaert küzdenek meg tovabb


Annyi eleg lett volna hogy a hazban közös a minden fazis nullaja, mivel a biztositek szekrenyben is közösen vannak kapcsolva, de csak a vita megy a kerdesen.


Ps, a minden tökeletesen mukodik, nem az elsö villanyszerelesem, csak kivancsi voltam.

Köszönöm

2023. ápr. 4. 19:51
 32/33 anonim ***** válasza:

"Azzal addig nincs is baj amíg a feltételezések beigazolódnak."

Beigazolódtak...

De egyébként semmi mást nem lehetett feltételezni a leírtakból. Nem az volt a problémája, hogy krumplit főzzön-e vasárnap, vagy rizst.

2023. ápr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 Szirty ***** válasza:

Egyáltalán nem gondoltam krumplifőzésre.

Ez nyilván meglepő.


Hogy mi hova van kötve arról van szó.

2023. ápr. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!