Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ki melyik márkára esküszik,...

Avair2010 kérdése:

Ki melyik márkára esküszik, ha kenyérsütőről beszélünk?

Figyelt kérdés
Kérem, döntése előtt mindenki vegye figyelembe a következő szempontokat: minőség, megbízhatóság! Az ár nem fontos, és ezzel együtt a prémium márkák is "játszanak".

2023. jún. 1. 21:48
A kérdező szavazást indított:
Sana
Panasonic
Tefal
ETA
Girmi
Unold
Steba
DOMO
Orava
Egyéb (hszben pls.)
7 szavazat
 1/5 Salx Narval ***** válasza:
78%
Ezek a gépek mind jók és kb ugyanazt tudják, ami nem mindegy az a mechanikai tartósságuk. Fontosnak tartom, hogy jó anyagokat használjanak egy hőnek, víznek és savaknak kitett háztartási gépnél. Én azokat ajánlanám első sorban amelyek rozsdamentes acélházzal, edzett üveg kémlelőablakkal és kerámia bevonatú üsttel, lapáttal készültek. Volt már olyan tökéletes kenyeret sütő gépem amit kikezdett a rozsda, elvetemedett műanyag ablak, megsárgult a hőtől a fehér burkolat és lemoshatatlan szénréteg égett az üstre. Működik, finom kenyeret süt, de rémes állapotban van.:D Ezektől a dolgoktól kíméld meg magad ha kenyérsütő vásárlás előtt állsz. A márka majdnemhogy mindegy mert igényességre utal az ha kiváló anyagokat használ egy gyártó.
2023. jún. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
71%

A gyártmányok között átfedések vannak, a kínából rendelt darabok gyakran csak nevükben különböznek, vagy kisebb külsőségekben, egyforma alkatrészekből összerakva.

Két fő irány a német Clatronic és a francia Moulinex terveken alapuló változatok.

Külön kategória a Panasonic, elvileg én is ilyet vennék, ha laikus lennék.

De gyakorlatilag én meg tudom oldani más gépek prolémáit is, szerelés nem gond.

2023. jún. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Csak a pana ami jó, ne keress mást.
2023. jún. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk anno 20 éve Bomann volt itthon, és teljesen jó volt! Nem volt drága, és csak 3 évig használtuk, de akkor tényleg mindennap, és végig megbízható volt, jó minőség, most nem tudom, milyen lehet!
2023. jún. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Nekem egy régebbi Tefal gép van itthon. Nem rossz gép, de őszintén szólva én a kezdetektől csak dagasztásra és kelesztésre használom. Légkeveréses sütőben szebben megsül a kenyér. Mostanában már elő se veszem, Bosch MUM dagasztóval megcsinálom a tésztát, megkel, megy be a sütőbe. Alig pár perccel több munka.
2023. jún. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!