Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Jó ár-érték arányú, erőteljes...

Jó ár-érték arányú, erőteljes szívóhatással bíró vezeték nélküli porszívót keresek. Esetleg, ami már bevált nektek a töménytelen mennyiségű kutyaszőr mellett?

Figyelt kérdés
Egy Dyson porszívó az álmom lenne, de sajnos anyagilag nem engedhetem meg magamnak most. Olcsóbb kategóriára gondolok. De olyat viszont nem szeretnék venni, ami bár olcsó de gagyi, mert az lenne az igazi pénzkidobás.
2023. jún. 27. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Mivel az állatok kategóriában van a kérdés ezért az elefántot javasolnám, hiszen az ormányával ügyesen tud felszívni még vizet is.
2023. jún. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos az sem túl költséghatékony:)

Azért tettem ide,mivel feltételeztem, hogy itt több kutyás ember olvassa, olyanok akik kutyaszőrrel küzdenek. Tényleg nagyon fontos lenne, hogy bírja a nagy mennyiségű szőrt.

2023. jún. 27. 17:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Pont valamelyik nap reklámoztak egyet, direkt ami összeszedi a szőrt. Ha megint látom, leírom melyik az.

Mert amúgy szörnyű látvány, mikor az emberek nadrágja csupa szőr.

2023. jún. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk vezetékes porszívónk van egy egyszerű nem drága teljesen jól összeszedi a kutyaszőrt nincs sehol a lakásban.
2023. jún. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nyitott vagyok a vezetékesre is, csak tényleg birkózzon meg a szőrrel. Pontos márkát és típust nagyon megköszönök!
2023. jún. 27. 17:47
 6/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Szerintem keresd az Index fórum porszívós szaktopikját, ott mindent tudnak az emberek.

Noha én is régebben láttam bele, de most nem túrok utána.

2023. jún. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!