Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Whirlpool TDLR60111 probléma?

Whirlpool TDLR60111 probléma?

Figyelt kérdés
A mosógép teljesen normálisan működik, egyedül annyi a probléma, hogy mosás közben valahol elereszti a vizet, mert a gép alól minimálisan szivárog valahol a víz, mosásonként kb. 0,5dl. Valaki találkozott már ilyennel?

2023. júl. 28. 15:24
 1/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Hány éves, illetve mennyire leharcolt?

Gyakorlatban annyira nem ismerem, elméletben lehet szimmering, akár főtengely vagy szivattyú.

Legjobb a szivattyú, javítható is lehet, vagy komplett kidobni.

2023. júl. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Használtan lett vásárolva nagyjából egy hónappal ezelőtt, újszerű állapotú, nagyon keveset volt használva.
2023. júl. 28. 19:17
 3/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Ennek az a módja, ember leveszi a burkolatot és megnézi, honnan jön a víz.
2023. júl. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Következő mosásnál mindenképp:)

Centrifugálásnál jelenik meg a víz

2023. júl. 28. 19:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a tetőtömítés vacakolt, amiatt ment ki a víz, de látszott is a burkolaton. Konkrétan mikor mossa ki a mososzert vagy az öblítőt a tetőn lévő mosószertartályból, akkor a fúvókák vízszintesen spriccelik a vizet a tető síkjában, és a megfáradt tömítés már nem tudja megfogni a vizet. Én simán úgy orvosoltam, hogy kicsit alápakoltam a tömítés alá.
2023. júl. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!