Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Volt itt valaki már akinek...

Volt itt valaki már akinek sikerült a klimabol a szagot kiszedni amikor többszöri takarítás után is visszajött ?

Figyelt kérdés
2023. aug. 14. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk a tiédben milyen szag van és honnan jön.
2023. aug. 15. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
volt
2023. aug. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Volt amikor macska pisi, van amikor savanyú , lábszag szeru. csak akkor ha eléri a hőfokot és a ventilator megy .
2023. aug. 15. 08:18
 4/7 anonim válasza:

Hová megy a kondenzvíz?

Szabadkifolyású, vagy csatornába van kötve?

2023. aug. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szabad kifolyasú. Meg néztük , tiszta a cső , meg lett bele is öntve , szépen kifolyt egyből .
2023. aug. 15. 21:51
 6/7 anonim válasza:
Nekem az autoban volt lábszagú a klima,bent maradt a kondenzviz egy része mert féloldalt prkoltam ajárdán.A járat tiszta volt ,ha kimostam kifolyt a viz ,de mivel nem volt vizszinesen a kocsi bentmaradt valamennyi viz.Valószinü,hogy nálad is ez lehet,hogy a kifolyón nem ürül ki minden,ferde a fal vagy ferdén van felszerelve a klima.
2023. aug. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Pangó víz van a klíma beltériében és abban szaporodnak el a bacik ezt érzed. Az egy dolog, hogy folyik ki víz a csövön de sajnos marad a klímában is. Le kell ellenőrizni a beltériben a csepptálca állását (valószínű nem a kifolyócső felé lejt) beállítani javítani, majd fertőtleníteni (mosni) a beltérit. Ezeket jobb ha hozzáértő csinálja.
2023. aug. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!