Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Porszívó guruk segitenétek?

Porszívó guruk segitenétek?

Figyelt kérdés

Már 2 porzsák nélküli porszivót vettem,mindkettő más márkájú,és olvastam 1 kommentet amin elgondolkodtam,mert ezt tapasztaltam én is.


"Ne vegyen senki ilyen porszák nélküli porszívót nem ajánlom.

A szivacs szűrője - amit valami HEPA-szűrőnek nevez - minden ürítésnél töményen tele van finom porral, amit nagyon nehéz kitisztítani, ki kell porolni, ami írtózatos porfelhővel jár, csupa por lesz tőle minden, én is. Persze nem is lehet jól kiporolni, lakásban pedig egyáltalán nem, csak kimosni, de akkor meg szárídgatni kell, és a HEPÁNAk annyi."


2023. okt. 9. 18:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
7-es. A 6. én vagyok és nem írtam semmit, de én is kaptam privátot az " ignore- "-tól.
2023. okt. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

* ja és igen , kiszoktam mosni és tökéletes.

Bunkó ignore-. 🐵🙊🙈

2023. okt. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!