Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Siemens mosó-szárítógép....

Siemens mosó-szárítógép. Mennyire megbízhatók ezek a gépek? Mennyi az átlagos működési életkoruk? Azt tudom, hogy a rangsorban a márka elsők között szerepel.

Figyelt kérdés
Lehetőségem lenne megvásárolni egy Siemens Siwamat Plus szárítós mosógépet.11 éves és 20. 000 ft az ára. Megkímélt, karbantartott. A fenti márkát használók tapasztalatait, vagy szakértők véleményét szívesen venném, mivel ez befolyásolná döntésemet. Mit várhatok el egy ilyen idős géptől?
2010. okt. 18. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Autóból sem nagyon érdemes 10 évesnél idősebbet venni. Szerintem pénzkidobás lenne az a 20 ezer forint.

Tény, hogy a Siemens nem egy rossz márka, de nem tudhatod, hogy hogyan bántak vele és a vízkő az a Siemensben is vízkő. Lutri!

Ráadásul kombinált gép, ami azt jelenti, hogy nagyobb a hibalehetőség és mivel öregecske, drágább is a javítása, vagy lehet pótolhatatlan az alkatrész. Én semmiképp sem venném meg. :(

2010. okt. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem venném meg! Uramisten, 11 éves...
2010. okt. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem venném meg, de csak azért nem mert egy 11éves szárítós gép tutira visszahozza neked villanyszámlában hamar, amit megspórolsz, ki tudja milyen kategória az. Az meg a másik, mi van, ha elromlik? Nekünk a siemens mosógépünk 15 év után romlott el, megcsináltattuk 20ezerért, de bánom így utólag, mert lehet jobb lett volna venni egy újat, takarékosabbat, és hát ki tudja mikor romlik el ez megint, azért csak 15+ éves már. De még mindig patent, ahogy kinéz, ahogy mos, meg így már ahogy működik is.


Megvenni biztos nem venném, max ingyen jó lenne, míg nem veszek egyet.

2010. okt. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
11 éveset semmiképp.
2010. okt. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van. Talán akkor, ha jóval olcsóbban adná, én a német precizitás miatt hezitáltam rajta. Bár itt irtátok, hogy 15 éves gép még mindig tökéletesen működik! Köszi a segítséget.
2010. okt. 19. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!