Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen állóporszívót ajánlanátok?

Milyen állóporszívót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Igazából a legfontosabb a nagy szívóerő. Nem kell hogy folyékony cuccot is fel tudjon szedni (bocs hogy így fogalmazok), viszont kutyaszőr az van..

Árban... nem akarok a valóságtól elrugaszkodni és mindenféle parasztvakító ledes meg csillivilli dolgok miatt felárat fizetni érte. Komoly szívóerő a legfontosabb. A súlya sem tényező.

Tapasztalatból írjatok légyszi. Előre is köszönöm.



2023. okt. 30. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkus vagy vezetékes?
2023. okt. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkus.
2023. okt. 30. 19:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Dysont abszolut nem.

Nekunk az van.

Reklam az egesz.


Kifejezetten maceras vele kanyarodni, a szekrenyek mellett .. a nahy feje miatt nem fer oda csomo helyre..aztan fejet kell cserelni...


Akinek van takaritonoje es elszorakozik evvel egesz nap annak jo.

En nekem a dyson hetek ota tolton all es a 40 000 ftos media marktos egyszeru porszivot hasznalom

2023. okt. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ilyen van. Benti macska miatt vettem, illetve az miatt, hogy kandallóba begyújtásnál a fával mindig beszemetelek. Erre a két dologra jó. A szőrt jól összeszedi és az apróbb piszkokat,amit egyébként egy partvis is, csak a lapátra terelgetésnél a macska után a pihék összevissza potyognak, beleragad a partvis keféjébe. Nekem ez praktikus szempont volt. Nagyobb takarításra nem alkalmas, de nem kell előszedni a rendes porszívót a fent leírt dolgokhoz. Járólap és laminált parketta van mindenhol, arra bevált. Élek sarkok hozzáférése nem az igazi. Hamar megtelik a tartály. Az aksi max 15 perc, de ez napokig elég az ebédlő és előszoba részre, ahol használom. A szívóerő semmi extra. Az alatta forgó kefe viszont elég jól kiszedi a szőrt a bejáratnál lévő szennyfogó szőnyegből. A sokkal erősebb porszívó nem boldogul vele. Biztos mire ezt megírom, lesz vagy 2-3 dyson fan, két különbözőt próbáltam, nem egyszer és nem üzletben. Nem igazán éreztem rendkívüli különbséget. Valószínűleg az aksi jobban bírja, de nem szívott jobban. Állatszőr egyik esetben sem volt a közelben, hogy tesztelni tudtam volna arra is. A portartályt töltésenként ürítem, kicsit erősebb akksival hasonló kategóriát vennék újra.

2023. okt. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3: nekem pont a takarítónőm mondta a Dysonra, hogy neki ez a vacak nem kell, ő ezzel nem tud porszívózni 😃😃

Meg voltam érte veszve évekkel ezelőtt, aztán megkaptam karácsonyra. A szívóereje nevetségesen gyenge, viszont a “látszólagos” takarításra ezt használom.

Kérdező: akkus porszívóban nem fogsz találni nagy szívóerőt.

2023. okt. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

:-D 5ös... komolyan? na hogy raereztem

szerintem ez mindig is a ferfiaknak szolt..az egesz reklam meg minden..


3as voltam

2023. okt. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
AZ mind csak egy reklám porszívó, mert tetszik a nőknek de nem való semmire annyira hitvány a teljesítménye és még a porzsák is kicsi rajta.
2023. okt. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!