Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen kéziporszívót érdemes...

Milyen kéziporszívót érdemes venni egy kis lakáshoz, ami nem elérhetetlen árú?

Figyelt kérdés

Egy kicsi, 30nm alatti lakásban élek egyedül (albi). Mivel nagyon nagy takarítandó felület nincs, így gondoltam vennék egy akkus, egyszerűen használható morzsa/kéziporszívót (bármelyik is a hivatalos neve), amivel valamennyire kiválthatnám a partvist, meg amivel nem csak padlót tudok takarítni. Van egy régi vezetékes porszívó is, amit a tulaj otthagyott, de nem szívesen használom, mert borzalmasan hangos és macerás.

A legjobb persze egy erős állóporszívó lenne (dyson, phillips és társaik), de többszázezreket nem tudok rá kiadni.

Nézegettem webshopokban, már 10ezer környékén is vannak, de az nagyon olcsónak tűnik nekem. Érdemesebb árban feljebb menni? Melyik márkát ajánlanátok?



jan. 28. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

"Érdemesebb árban feljebb menni? "


Érdemesebb. mondjuk 15X ennyiért már van értelmes termék.

jan. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam, nincs rá sok pénzem, de nagyon nagy hulladékot sem akarok venni.
jan. 28. 21:13
 3/6 anonim ***** válasza:
A 10.000ft-ost szerintem semmiképp ne vedd meg. Ha nekem kellene venni akkor újonnan egy electrolux-ot vennék vagy pedig használtan egy V8 vagy afölötti dyson-t.
jan. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Ahogy írtam, nincs rá sok pénzem, de nagyon nagy hulladékot sem akarok venni."

Egyszerú a matek, a két halmaznak nincs metszéspontja.

Újratervezés ...

jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Fieldmann FDU 2003 E, ez 32000 ft és tökéletes.
jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És ez mióta rúdporszívó?
jan. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!