Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Háztartási gépekben (pl....

Háztartási gépekben (pl. hűtő, mosógép) melyiket tartjátok jobbnak? Samsung vagy LG?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam utána a két márkának, véleményeket, hogy melyik jobb, de 2013-as kommenteket láttam csak ami valljuk be a gépek fejlődésében sok idő. Kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy mostanában melyiket tartjátok jobbnak? Teljesen elvesztem.


Régebben volt Samsung mosógépem, LG van most. 11 év után mondta fel a szolgálatot. Most az LG 1 éves és már többször problémás.

Hűtőből LG van több ismerősömnek is, nem mondtak rá rosszat. Igaz azok is már 10 évesek.


Köszönöm előre is a válaszokat!



febr. 27. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tök mindegy hogy mi van oda ráírva!!!!
febr. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagy hiba lenne így általánosítani. Nem mindegy, hogy milyen készülékről van szó és régen a gyártók más szempontok szerint építették a készülékeiket. A régi gépek sokszor tartósabbak, mert ma már ez egyre kevésbé szempont sajnos.


Ha nagyon meg kellene neveznem egy márkát, akkor az talán a Bosch lenne, de ez is durva általánosítás.


Adott termékkategóriában keresgéld mindig a legtartósabbat.

febr. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
egykutya
febr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2-es válaszoló! :)
febr. 27. 19:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt azért tudni kell, hogy egy háztartási gép élettartama nagyon függ attól is, hogy az a gép hogy van használva. Takarító vagyok, az évek alatt láttam olyan retkes mosógépeket, hogy ha fizettek volna sem mostam volna ki benne a ruháimat.
febr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!