Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hűtőből manapság milyen...

Hűtőből manapság milyen márkát/típust érdemes venni 150-300ezer Ft között? Tapasztalat alapján. (részlet a leírásban)

Figyelt kérdés

Lényeg, hogy minél keskenyebb legyen (ebből adódóan elsősorban 1 ajtós), ne kelljen rendszeresen leolvasztani, és rendelkezzen bármilyen módon mélyhűtővel.

Semmit nem tudok a modern hűtőkről, semmilyen funkciót nem ismerek, tehát 0-ról építkezek. Samsung vagy LG márkát nézegettem, de nem ragaszkodom egyikhez sem, ha mondjuk van, aki tapasztalatból elutasítja (mint a Samsung mikrókat). Annyi minimum elvárásom van, amit az 1. sorban leírtam.



febr. 27. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
LG total no frost,amit sosem kell leolvasztani mert nincs pára és nincs jegesedés.
febr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ignis. Nekünk ez van, és nagyon meg vagyunk vele elégedve.
febr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Én a húgoméknak vettem 2,5-3 éve egy kombi hűtőt, akkor volt 180e,-Ft a Media Marktban. Van mélyhűtője, no frost technológia, azaz nem kell olvasztgatni. A mai napig teljesen hibátlan és valószínű nem is lesz vele baj a továbbiakban sem.

Pontos típusa később, mert nem vette fel a tesóm.

febr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%

Adott terméknek a kategóriban megfelelőnek kell lennie. Teljesen mindegy ki és hol gyártja.

A szervizlehetőségeket kell figyelembe venni.

febr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Fhúúú, akkorát vernék a kis szaros kezére az ilyen seggfejeknek, akiknek az életük értelme, hogy idejárnak lepontozni!


Mindenesetre a tesómat elértem, nagyon szeretik a sötétszürke LG-jüket.


"Hűtőszekrény - alulfagyasztós, D energiaosztály, hűtőszekrény kapacitás 277 l, fagyasztó kapacitás 107 l, jobb oldali zsanéros, 4 polc, 3 fagyasztórekesz, 1 hűtőkör, total No Frost, kijelző, LED világítás, nyitott hűtőajtó jelzés, szuper hűtés, szuper fagyasztás, nyaralási mód, smart, gyerekzár, Door Cooling+, Zero Clearance, Moist Balance Crisper, méretek 203 × 59,5 × 68,2 cm (H×Sz×Mé)"


Most is 210-220 körül van az Alzán


LG GBB62PZFGN

febr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#2: áá azért ilyen noname márkákra nem adok :D Most is egy semmi hűtőm van, azért lőttem be ezt a 150-300 (de inkább 200-300) ezres árkategóriát, mert ezen belül már lehet jókat, moderneket is vásárolni.

#4: igen, én is elvárnám, hogy adott kategóriában megfelelő legyen, de nem véletlen, amikor bizonyos kategórián belül kijelentik amit írtam, hogy pl. a Samsung nem tud tisztességes mikrókat gyártani, és ezt én is tapasztaltam már, ahogy óvaintettek a Whirlpool sütőktől is. Az LG sem tud telefont, de legalább már nem is erőlködnek vele.

#5: így képek alapján nem tűnik túl praktikusnak az elosztása, de majd megnézem élőben is, köszönöm!

febr. 28. 07:57
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"#5: így képek alapján nem tűnik túl praktikusnak az elosztása, de majd megnézem élőben is, köszönöm!"


Pont ezt akartam javasolni! Mi is úgy választottuk ki anno a húgomékkal, hogy utánaolvastunk, ismerősöktől kérdezgettünk, ezeket az LG-ket mindenki istenítette, hogy milyen jók. Utána elmentünk egy csomó áruházba, kinyitogattuk, megnéztük őket, mindenkinek megvannak a maga elvárásai, kinek kinek más, ismerek olyat, akinek pl a jégkocka adagoló egy fontos opció volt, de pl a húgom a folyamatos tárolásra alkalmas frissentartó rekeszt és a teljes no frost-ot preferálta. Meg érdemes megmérnetek a rendelkezésre álló teret, mert igen kellemetlen tud lenni akár csak egy centis "túlnyúlás" is.


#5 voltam

febr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7: mindenképp lesz túlnyúlás, főleg mélység tekintetében, azért is nem akarok méregetni, mert máshova úgy sem tudjuk tenni. Így inkább szimplán annyi a cél, hogy minél keskenyebb legyen, a többit meg megszokjuk :D

Az viszont ezek után is kérdés számomra, hogy melyik márkában gondolkodjak, mert oké, az LG jó, látatlanban én is azt választottam volna, de az árukeresőn például a TOP 20-ban csak 1db LG van, és az is 600 ezer, 4 ajtós. A többi, ami beleesik az én árkategóriámba, javarészt Samsung és Gorenje.

A Samsung és az LG is például rendelkezik közel azonos funkciókkal, amit csak máshogy neveznek, de vajon melyiknek jobb? Vagy melyik van jobban 'összerakva' technológiailag?

Vagy csak én gondolom túl, és tulajdonképpen teljesen tök mindegy?

febr. 29. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!