Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Adott egy Philips automata...

Sly kérdése:

Adott egy Philips automata kávéfőző gép, ebben található egy mágnesszelep, miként tudnám multiméterrel vagy bármilyen más módon kimérni,hogy jó/rossz?

Figyelt kérdés
[link]

ápr. 13. 18:02
1 2
 1/15 Szervizmérnök úr ***** válasza:
36%

Ennek is csak egy szimpla meghúzótekercse van, ha jól tudom, ami könnyen mérhető és tévesen nevezik 3 utasnak.

3 csatlakozója van, egyiken bemegy a gőz, amit irányít vagy a kimenetre vagy cseppptálcába.

Ez csak egy útvonal átváltása.

Nem is befolyásolja a kávéfőzést például.

ápr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Hacsak nem találtak ki valami újabb spórolós trükköt.

Korábbi típusokban ugyanis előtte van egy másik mágnesszelep, ami nyit vagy zár.

Ha ezt a két szelepet egyesítik, akkor:

Egy bemenet.

Kimenet egyik vagy másik.

Vagy egyik sem (zárás).

Így megtakaríthatnak esetleg 2 dollárt a gyártáson.

Többet azért nehezen, mert mondjuk egy szelep, de az komplikáltabb, így aztán drágább is.

Hibaforrásnak is nagyon jó lehet.

De pontosan nem tudom, ezt neked kell látni, milyen konstrukció.

ápr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A kérdés nem az volt, hogy mi a szerepe, illetve, hogy a kávéfőzést befolyásolja e. Érdemes lenne a kérdést újból elolvasni, és értelmezni is.........egyben javaslom a felhasználónév korrigálását......megtévesztő.....
ápr. 13. 19:26
 4/15 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%
Hülyeséget beszélsz, a kávégépek nekem csak hobby, de van több gépem, több típust alaposan ismerek.
ápr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szervizmérnök úr! Nem beszéltem hülyeségeket, csak kérdeztem egy bizonyos dolgot...de látom képtelen vagy felfogni!
ápr. 13. 19:38
 6/15 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Semmi gond, ha normálisan állsz hozzá, szépen rátértem volna a többi tudnivalóra.

De ez így jó.

ápr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi de nem kell a melléduma! Leírtam, hogy nem az volt a kérdésem amit te leírtál! Kimásoljam, hogy erre mit küldtél privát üzenetben ?? De ha gondolod jelenthetlek is ! Ennyire unatkozol így szombat este ???
ápr. 13. 19:50
 8/15 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%
Másold be, hogy nem tudod értelmezni a hozzászólásaim. Véleményem megírtam.
ápr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszolj ha kérdeznek, ne köntörfalazz és írj mindenről, csak a konkrét kérdésről nem! Látom máshol is okoskodsz rendesen......Tiplizz le erről a kérdésről, ez nem neked való!
ápr. 13. 20:06
 10/15 anonim ***** válasza:
A három közül a két kisebb érintkező közt mérhető a tekercs.
ápr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!