Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik porszívót vegyem?

Melyik porszívót vegyem?

Figyelt kérdés

Nem tudok választani, se megitelni hogy melyik a jó. Költségben azt mondanám max. 35ezer, amit rá akarok áldozni. A ház viszont nagy, sok állattal és könnyen koszolódik.

Így melyik porszivot ajanlanatok?

Pl. ezt néztem:

[link]


máj. 24. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Hát ha már ilyen jellegű porszívót akarsz, akkor nem vennék porzsák nélkülit, főleg nem Sencort, főleg nem ennyiért. Sok baj van vele, kicsi a tartály, állandóan tisztogatni kell és a szűrőket is cserélgetni. Inkább Samsung, Eta, Hoover, Rowenta, ez utóbbi van amúgy 35ért is egész jó.
máj. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben 35.000 alatt mindenképp Karcher-t vennék. A porzsákja is nagy, szívóerő is brutális, egy próbát biztosan megér, de szerintem nem fogsz csalódni
máj. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!