Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Porszívózás után a porszívózsá...

Porszívózás után a porszívózsákot nem dobtam ki mert nem papírból van, hanem betettem mosás után a fagyasztóba, hány nap múlva vegyem ki, ha azt akarom, hogy az esetleges poloska ne legyen életképes benne?

Figyelt kérdés
2014. jún. 26. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
fő a higénia a hűtőben...
2014. jún. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
na neee..........., mi lenne, ha kitakarítanád.
2014. jún. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Külön nylon zacskóban és műanyag tárolóban tettem be a fagyasztóba a kimosott porzsákot,mi ebben a nem higiénikus?Örüljetek,hogy nektek nincs ilyen gondotok.De még lehet,hiszen még nyaralás után is hazavihető a poloska a szállodából,vagy kollégiumból,akárhonnan!Én panelben lakom és át jött hozzám a szomszédtól sajnos.
2014. jún. 26. 21:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen poloska? Sima mezei? Az bejön a fáról, akárhonnan, kicsit undi, de nagy kárt nem okoz, lecsapod, lefújod és kész, én biztos nem tárolnám miatta a porzsákot a kaják között, hiába mostad ki, tele van atkákkal, szerintem az undorítóbb pár poloskánál.

Ha ágyi poloskád van, akkor is kiveheted, mert ezzel ugyan nem ártasz nekik. A leghatásosabb, ha felgyújtod az egész épületet, egyéb esetben szakértőt kell hívni aki kemény irtószerekkel megy ellene, és őszintén szólva ilyen esetben egy új porzsák megvétele a legkisebb gond sajnos.

2014. jún. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mezei poloska volt,megnéztem a neten.Kösz a választ.
2014. jún. 29. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!