Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Most vettük meg az Energomat...

Most vettük meg az Energomat 1012.5 mosógépet, milyen tapasztalataitok vannak vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mi a különbség az Energomat 1012.5 és Energomat 1065.4 között? Mit tudtok mondani erről a mosógép típusról?

Köszi.


2010. nov. 3. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő ha jól tudom török gyártmány... Hát, köze sincs megbízhatóságban a régi hajdú energomathoz, de a garanciaidőt általában ki szokták húzni meghibásodás nélkül.
2010. nov. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 metaljohsy válasza:
Mi egy éve vettük. 3 nap alatt leégett benne a motor, programkapcsoló és az összes elektronika. Most egy év elteltével össze vissza mos, mert valószínű, hogy bedöglött a programkapcsoló. Éppen keresgélek a neten, hogy milyen árban van a cseréje. Úgyhogy ez egy nagy SZAR! :(
2012. nov. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Golan Trevize ***** válasza:

Így utólag, hogy már megvetted, nem tök mindegy?


Ezt a kérdést a vásárlás ELŐTT szokás feltenni...

2012. nov. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem épp mostani kérdés, de hátha jártok erre. Ilyen mosógépem van és a használati útmutatóm eltűnt. Valaki ki tudna segíteni, hogy lefényképezi nekem? Légyszilégyszi! Nem tudom melyik program hány fokon mos és mennyi idő. Köszi!
2015. dec. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!