Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Másnak is kiesett már a...

Másnak is kiesett már a mosógép forgató lapátja?

Figyelt kérdés
A mosógép dobjában 3 lapát van, és az egyik most kiesett, és néztem, hogy a többi is lötyöt. Eltörtek a pöckök, amik tartották. Azt hittük, hogy csavaros...Meg lehet ezt javítani?
2011. jan. 5. 20:01
1 2
 1/12 bp1985 ***** válasza:
Márka? Ha wh, akkor ne javítgasd, mert azokkal van a legtöbb baj.
2011. jan. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
indesit. Az igazság az, hogy az én hibám. Amit én választok elektronikus eszközt, az tönkre megy. Ez bírta a legtovább. Több,mint egy évig bírta.
2011. jan. 5. 20:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Indesit valóban rossz választás volt. Legközelebb válassz Samsungot, vagy LG-t! Én LG gépem már 5 éves és semmi baja.
2011. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Basszus! Ha Wh. lenne,adtam volna!!!Szétszedtem egy 4 éves felültöltőst--vezérlés halott.Ma este raktam ki a kukát,reggel viszik,tele van a műa. alkatrészekkel.
2011. jan. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
o én is jártam már így hívj 1 szerelőt és jóesetben 5 ezerből megúszod
2011. jan. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy azért választottam, mert külföldön lakom és amikor vettem, akkor 3-an osztozkodtunk (vettük) a gépet, én, a párom, meg egy másik magyar. És hát annak egy olcsó gép kellett, először szárítósat akartam, de végül csak egy síma mosógépet vettem, aztán meg én és a párom hoztuk el a gépet, mikor szétköltöztünk. Ezért vettem olcsót. Most meg szívok. Sajnos itt szinte semmit nem javítanak. Párom holnap megkérdi a főnökét, hogy szerinte kábé mennyi, ha hívunk szerelőt. Ha vissza tudja tenni a lapátot, abban a pillanatban rakom fel az ebay-re és eladom. Aztán veszek egy újat, mert valószínű, hogy a másik két lapát is le fog esni. Lehet befeccolok egy Aeg-ra. Talán az bírni fogja. Köszi a válaszokat.
2011. jan. 5. 23:31
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem hiszitek el, ez a youtube óriási:D Sok mindent tanultam már onnan. Tanultam angolul, és mielőtt vásárolnék valamit, rákeresek youtube-on, hátha használat közben valaki felrakta.:D És most is a segítségemre volt!:D Angol nyelvterületen lakom, kikerestem, hogy hogy van az, hogy mosógép dob angolul, kikerestem, hogy hívják a lapátját, és lám, lehet venni hozzá újat és a youtube-on azt is megtaláltam, hogy kell kicserélni...fantasztikus találmány ez az internet!:D Ha mázlim van, valóban megúszom 5 ezer forint körül, mert pont a nekem való lapátra leltem először. IGen, ezért is választottam Indesitet, mert hallottam, hogy olcsó hozzá az alkatrész és ami a legfontosabb, van! Szóval ha sikerül kicserélnem, lehet megtartom szegénykét, de lehet tartalékba veszek még egy-két lapátot:D Ha valakit érdekel ez a videó, nézzétek meg:

http://www.youtube.com/watch?v=KO-JlF2cR5Y

2011. jan. 6. 01:55
 8/12 anonim ***** válasza:

Pontosan ezért szidom a gyereket !

Mindenféle sz@r oldalakon fent van,de egy ilyen például eszébe nem jutna,pedig adja magát.

Mindig mondom neki---Tanulj meg "kérdezni" !!!

2011. jan. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Gyerekek:D

Az enyém még csak 5 hónapos:D Még elég jól bírok vele:P Még nem szegte kedvemet a kistesó bevállalásában:D

Most 100%-ra csekkoltam mindent, és símán 5 ezer alatt megúszom az ügyet. 3 darabot rendelek eleve, mert a másik kettő is lötyög. Az uram ilyen, hogyismondják bilinccsel rögzítette ideiglenesen, de nem merek így mosni vele. Egyébként a videón elmondja, hogy azért kivehetősek ezek az elemek, mert ha becsúszik valami a dob mögé, akkor így ki tudod venni. Jó tudni. Én mondjuk jobban örülnék neki, ha egybe lenne kiöntve a forma a dobbal, és nem szétszedhetós lenne. Nem sok esély van arra, hogy azokon a pici lyukakon betévedjen egy zokni:D

2011. jan. 6. 12:58
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem is ott téved be! Hanem ha egyszerre főzöl ebédet, ablakot pucolsz, és mosol is, akkor valamelyik műveletsorból kimarad valami. Pl. a mosógép-dob ablakát rendesen bezárni. Egy felet fordul, és az egész tartalom beleőmlik a dob alá. Aztán beszorul, és megsem mozdul. Gondold el ezt tele vízzel, ruhával.
2011. jan. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!