Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mit gondoltok erről a hűtőről?...

Mit gondoltok erről a hűtőről? Érdemes lenne megvenni? (link)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ugyan az a kettő.. :)


2011. jún. 8. 22:13
 1/9 A kérdező kommentje:

Illetve, minimális eltéréseket vettem csak észre rajtuk... Pl a hűtő részen a zöldségtartónál.

Egyébként majdnem ugyan azt tudják.

2011. jún. 8. 22:14
 2/9 anonim válasza:

Szia!

Én dolgoztam diákmunkán Electrolux hűtőgyárban tavaly és hát én tuti nem vennék Electrolux hűtőt. Kívülről nagyon jól néz ki, meg jó az elosztása belül, de a hűtő belsejét szinte csak a ragasztószalag tartja össze és nem mondanám, hogy olyan precízen meg van csinálva... Persze lehet, hogy manapság mindenhol így készülnek a hűtők, de azért tényleg durva.

2011. jún. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Hogy érted azt, hogfy belülről rosszul vannak összerakva? Tudnál konkrétumot mondani?

Anyósomnak is electrolus hűrője van, kb 3-4 éve és ő nagyon dicsőíti...

2011. jún. 8. 22:33
 4/9 anonim válasza:
én csak úgy értem, hogy a belső elemek sokszor ragasztószalaggal vannak összeillesztve és sokszor pontatlanul van összeragasztva. én ezt láttam. ettől függetlenül persze lehet, hogy jól működik.
2011. jún. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ez érdekes!! Köszönöm az infót! Mindenképpen utána fogok járni...

Illetve még egy kérdés.

Hallottam, hogy a No Frost hűtők lényegesen hangosabbak. Ez tényleg igaz? Ugyanis, a férjem kinézett egy olyan hűtőt is, ami nem No Frost-os, s akkor inkább azt vennénk meg, mivel amerikai konyhás az otthonunk, így elég zavaró lenne egy hangos hűtő.


Electrolux ERB 34300W (A férjem ezt szeretné)

2011. jún. 8. 22:59
 6/9 anonim válasza:
Nos erre nem tudok válaszolni. Én láttam a gyárban ilyet is olyat is gyártás közben, hasonló módon készülnek.
2011. jún. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én is dolgoztam az ő gyárukban, de nem diákként, hanem rendesen, és évekig. Valóban ragasztóval kezdik, de az csak azért van, hogy a gyártás közben összetartsa a félkész dolgokat. Habosítás után már nagy bajban lennél, hogy hogy szedd szét.
2011. jún. 9. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A No Frost (önleolvasztós) hűtők nem hangosabbak, mint a többi. Van némelyikben egy fűtőszál, ami éppenhogy csak megolvasztja a jeget, (nem éri el a +1 fokot) ésvan olyan is ahol ilyenkor fordítva indul el a cirkulációs rendszer.(ahol tágult a gáz, és lehűlt, ott a fordított irány miatt sűrűsödik, és melegszik.)
2011. jún. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat... Csak azért nérdeztem ezt a No Frost-os dolgot, mert több fórumon is olvastam, hogy jóval hangosabbnak találták ezeket a hűtőket, mert van bennük egy ventillátor szerűség, ami folyton zúg.

Egyébként, jók ezek a No Frost-os hűtők? Érdemes ilyet venni, vagy felesleges?

2011. jún. 9. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!