Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok erről a csizmáró...

Mit gondoltok erről a csizmáról? (link)

Figyelt kérdés

[link]

Nekem nagyon furcsa az alakja. Kényelmes lehet ez egy gyereknek? Ortopédiailag megfelelő lehet?


2011. szept. 18. 21:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%

En kinem allhatom a puha talpu cipoket.

Nem tartom jonak a kicsik labanak, sosem vennek, bennti ciponek sem.


Ovono

2011. szept. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
Hát én nem vennék.
2011. szept. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%

Úgy még csak elképzelem,mint írják cipőre húzni-tehát pl.az őszi vékonyabb cipőre télen hóban ráhúzni,de azért meg ennyi pénzt adni???

Bár lehet ha élőben látnám meggyőzne,de így nem.Ezt a puhatalpat se tudom....A lábának mégcsak lehet jó,de sétáljon végig szegény kicsi egy köves úton...szerintem az már átnyom ezen a talpon.

2011. szept. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%

Jézusom! Nagyon idétlen! Hogy lehet ebben normálisan menni?

Mintha egy darab zsák lenne a gyerek lábára húzva. Nagyon gáz!

2011. szept. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
hát nemtudom elképzelni pici lánykám , hogy egy ilyen nagy puffos cipöben járkál, szerintem nem kényelmes a gyereknek.
2011. szept. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%

Hát én nem venném nem, külsőleg olyan mint egy tornazsák, és ez a talp nem hiszem, hogy a gyereknek jót tenne hosszú távon...

Gondolok itt, rosszul kialakult izomzatról, ami hat a térdre, gerincre és így tovább..

2011. szept. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Jár már a babád? Ha igen, szerintem ennyi pénzért már rendes csizmácskát is kapni, texeset, bőrből, ha nem, akkor meg még fölösleges télre.:) Szerintem... De győzzetek meg, ha nem így van!
2011. szept. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
34%
ha ingyen adnák se kellene...
2011. szept. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%

anyámék kiskoromban ilyet erőltettek rám


gyűlöltem mert az iskolában és az oviban is kiröhögtek érte. :(

2011. szept. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
ortopédiailag?Egy ortopéd orvos szörnyet halna,ha meglátna egy ilyet egy járni tudó gyereken.:)
2011. szept. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!