Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Bevált-e valakinek a mindennap...

Bevált-e valakinek a mindennapos használatban az akkumulátoros kéziporszívó, ill. ha nem, milyen kifogások merültek fel?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem. Csak a konyhában, ebédlőben használom, állványos, tehát mindíg tölti magát, ha nem veszem le a helyéről. Sokkal jobban szeretem a morzsákat, zöldségmaradékot... stb felszívni a munkalapról és utána áttörölni, mint amikor morzsák ragadnak a szivacsba.
2009. márc. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bevált. A morzsákat felszívja az asztalról is, a szőnyegről is, mindíg kéznél van, így azonnal felszipkázok vele mindent. Viszont én már próbáltam vele az autó ülést is porszívózni, hátha könnyebben odaférek, de arra már nem alkalmas. (persze nem is arra való)
2009. márc. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

A második válaszolótól kérdezném, miért nem jó az autós üléshez? Nekem épp azért tetszett meg, hogy lecsatolva a nyélről, ki tudnám vele az autót takarítani. Nem így van?

2009. márc. 24. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!