Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Budapesten vagy a neten hol...

Budapesten vagy a neten hol találok legolcsóbban felültőltös mosógépet, újat?

Figyelt kérdés

használtakkal megszívtam, szóval új kéne, lehetőleg ingyenes házhozszállítással és úgy, hogy két nap alatt nálam legyen a cucc, valahol akció esetleg?

Fagor-ok jók egyébként?


2011. jún. 27. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Mekkora az az olcsó? És mik az igényeid, mert ez így elég kevés. :)

[link]

vagy

google --->szállítási sérült mosógépek

Ez utóbbiak többnyire olyanok, hogy a dobozuk sérült, vagy van benyomódás valahol az oldalukon, de ettől nyilván semmi bajuk. Viszont olcsóbbak.

2011. jún. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
keress rá szállitás sérült mosógépekre jók a fagorok is nekem felültöltős whirlpool van de tesomnak fagor felültöltős
2011. jún. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát innen nem szívesen, ezek a szállítás sérült gépek is 63-75-től kezdődnek, ennyiért bárhol kapsz vadiúj, sérülésmentest, pl. a fagor oldalán, tescóban, stb. Ennél gondoltam olcsóbban.
2011. jún. 28. 06:06
 4/4 anonim ***** válasza:

De mégis mennyire gondoltál? 30-40?

Azért ezt jó lenni tudni, mint írtam is, meg nem mindegy mik az igényeid? Max fordulatszám, Ruha töltet mennyisége, stb.?

2011. jún. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!