Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen típusú (márkájú) 45 cm...

Milyen típusú (márkájú) 45 cm széles felültöltős mosógépet érdemes venni?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok (jó és rossz) is érdekelnek.
2008. szept. 7. 21:27
 1/6 anonim válasza:
Nekem mondjuk LG előltöltős van, de az is a keskeny fajtából 40*60-as. Én nagyon szeretem nagyon jó kis gép, én nem cserélmém le semmi másra, pl.: súlyérzékelő, gyerekzár, időzítő, folteltávolító gomb, nagyon sok hasznos dolog van még benne. Ára pedig ááprilisba 80000 ft volt
2008. szept. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem egy kb. 5 éves Whirlpool mosógépem van, kezdettől fogva az a problémám, hogy hiába öntöm a drága öblítőt a mosás kezdetén a megfelelő tartályba, nem érzem az illatot a ruhán. Amig garancia volt rá, kétszer hívtam ki ezért a szerelőt, azt mondta, a gép tökéletesen működik, nem létezik, hogy nem lehet érezni az öblítőt...

Pár hete elromlott a szivattyúja, és újra szerelőt kellett hívni (titkon azt reméltem, nem tudja megjavítani, és "kénytelen leszek" újat venni) - de megjavította :-((

Megkérdeztem, milyen mosógépet ajánlana, ha újat akarnék venni, azt mondta, ő semmi mást nem venne, csak Whirlpool-t!! Na, erről ennyit :-)

Én egyébként a Fagor-ról is jókat hallottam, amit említettem ennek a szerelőnek, de csak nagyot nevetett...

2008. szept. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat, mindenképp felültöltőset kell vennem. Whirpoolt, mint márkát, én is szeretem, viszont ezek szerint nem túl jó a mosógépekben. Várom a további javaslatokat!
2008. szept. 9. 07:16
 4/6 anonim válasza:
Egy másik topikban a Zanussi kapta a legtöbb szavazatot és a "vörpúl" a legkevesebbet. Én ezen tapasztalatok alapján az előbbi mellett döntök.
2008. szept. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kedves 2. válaszoló,van ám esze a mosógépszerelődnek! Persze,hogy a Whirlpoolt ajánlotta ahhoz évenete többször is kijárhat,míg a Fagorhoz 10 évente egyszer.Ne felejtsd el az emberek részre hajlók,ha a megélhatésükről van szó! Ne légy naív!
2010. jan. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hosszas mérlegelés után én egy tetszetős Hotpoint Ariston mellett döntöttem, egyrészt mert első látásra szerelem volt, és hiába néztem meg többet is, mindig visszatértem fejben ehhez, másrészt rengeteg mindent tudott, és ugyanez a gyártó már a mosogatógépem esetében is bevált, és nem is bántam meg, mert már négy éves, és még mindig ugyanolyan gyönyörűen mos és szárít, mint újkorában; csendes, és már a centrije olyan hatékony, hogy szinte félszárazon veszem ki belőle a ruhát, mégsem gyűr össze semmit;

a szárítójára pedig szavak nincsenek - volt korábban Whirlpool szárítóm, az ehhez képest leírhatatlanul gagyibb volt - gyűrte a ruhákat, nem pedig felhabosította, mint ez, és soha semminek nem volt ilyen kellemes ózon-illata, amit egyszerűen imádok!


ja igen, amiért írtam, korábban Whirlpool mosógépem volt a szárító mellett, és hozzánk is éves rendszerességgel járt a szerelő, azt az életben soha nem vennék többet, az tuti. :)

2014. okt. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!