Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Honnan tudom, hogy egy főzőlap...

Honnan tudom, hogy egy főzőlapot hány fázisra lehet bekötni?

Figyelt kérdés
A villanyszerelő azt mondta, hogy olyat vegyek amit 1 fázisra be lehet kötni. De ezt honnan tudom megállapítani? Köszönöm a válaszokat.
2012. ápr. 19. 10:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, így már teljesen világos.
2012. ápr. 19. 12:21
 12/16 anonim ***** válasza:

10-es válaszadónak: 35 Amperes biztositék /automata/ nincs csak 32-es.... A kérdezőnek: ha valóban egy fázisról akarod üzemeltetni valóban a villanyóránál kell, hogy legyen 32 amperes automata. Ugyanis a lakásban más fogyasztó is van nem csak a főzőlap.A lakáselosztótól a tüzhelyig 1 fázisnál

6-os vezetéknek kell mennie. 3-fázisnál elég az 5x2,5-es

továbbá fix bekötésü legyen a főzőlap /ne dug.villás!!/

/vill.szer/ja.....és a 6-es vezeték réz legyen!!

2012. ápr. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12-es vagyok....hány amperes automata van a villanyóra alatt?
2012. ápr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Általában 16, vagy 20 amperes. Nekem is hasonló készülékem van, kötöttem már többet. bírja a C16-os automata. 6600 Watt a csúcsteljesítmény, amit sosem fogsz használni. (mind a négy zóna egyszerre kapcsol, max teljesítménnyel)Ezek a készülékek egy fázisról működnek egyébként.
2012. ápr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
UTOLSÓNAK! ne az általánosságot nézd mert alanyi jogon 32 Amper jár......
2012. ápr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az egyfázisút egy fázisra, a háromfázisút 3 fázisra kell bekötni.
2012. júl. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!