Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szeretnék egy ilyen borotvát,...

Szeretnék egy ilyen borotvát, (lent) érdemes?

Figyelt kérdés

[link]


A kérdés az lenne, hogy amikor hálózatba van dugva, úgy működik mint egy zsinóros készülék vagy akkor csak az aksit tölti, és ha le van merülve hiába van bedugva akkor is csak lassan pörög és használhatatlan?


2009. júl. 2. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is villanyborotvám van, nem pont ilyen, de a működési elv ugyan az lehet. Az enyém olyan, hogy akkor is lehet használni ha a hálózatról megy. Akkor olyan mintha fullon lenne az aksi, tehát gyorsabban pörög. Szóval szerintem ez is olyan.
2009. júl. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És milyen géped van?
2009. júl. 3. 12:45
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Parancsolj, nekem ilyen, itt sem írja pl hogy nem lehetne használni hálózatról. Szóval amit te linkeltél ide azt is lehet valszeg.

2009. júl. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2009. júl. 3. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!