Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Igaz lehet, hogy csak akkor...

Igaz lehet, hogy csak akkor biztonságos a mikró, ha a mobilt beletéve és megcsörgetve nem hallatszik a csörgés? /Persze zárt ajtó mellett és nem működés közben/

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 14:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kedves hozzászólók!


A mikróból csak akkor jön ki a mikrohullám, ha nincs benne semmi, csak a saját tányérja. Ha az a bajotok, hogy a mikrohullám rákot okozhat, akkor ne használjatok semmilyen mobilt, ugyanis a mobiltelefonok többsége ugyan azon a hullámhosszon működik, mint a mikró. Ezenkívül a rádiósugárzás és a tányéros tévé is ultrarövid mikrohullámon jön. Na most az a mennyiségű mikrohullám, ami elhagyja a mikrót, nem halálos. Ha évekig állsz a mikró előtt, és közben folyamatosan megy, akkor talán 10 év múlva éri el a szervezetben a halálos szintet a mikrohullám.


Bocsi ha off voltam, de olyan baromságokat írtok.

2009. aug. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!


Ja és a mobilnak nem tesz jót a mikró, de ha új telefont akartok venni, nyugodtan tegyétek bele.

2009. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

hát szerintem a biztonsághoz

semmi köze sincs ahhoz hogy bennt lehet e hallani a mobilcsörgést

2010. márc. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Bazzeg ekkora baromságokat :D



Azért kell betenni a telefont a mikróba hogy van-e rajta térerő...

(A telefon ugyanolyan hullámokkal(EM) kommunikál a toronnyal mint amit a mikro is használ...)


Vagyis ha a telefonhoz nem jut be a mikrohullám akkor nem csörög mert nincs térereje, ergo nem is hallhatod...

Ha meg befele szigetel akkor valósznűleg kifele is...

Erről ennyit...


De azért jót nevettem :)

2010. ápr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!