Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen adatokat kell megnéznem...

Milyen adatokat kell megnéznem, ha egy jó, de olcsó mosogatógépet szeretnék venni. Meyik energiaosztály a jobb az A vagy a B? És mit kell feltétlen tudnia a gépnek. Mi az az Aquastop?

Figyelt kérdés
2008. máj. 19. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Szia.Mindenféleképp A eneriaosztályút vegyél , sőtt ha tudsz A++osat.Ezek nagyon energia takarékosak, mint víz mint áram szempontjádól.Nemmindedj hogy egy mosásnál 70 vagy 40l vizet használ.Nézd meg a centrifuga számát is az én gépem 700as fordulaton centrizik és nagyon jó.Nem kell hogy nagyobb ffordulatos legyen mert az 1000körüli már nagyon gyűri a ruhát.Ha rám hallgatsz nem felül töltőset veszel.Én elajándékoztam a miénket mert utáltam.Pedig márkás gép volt és 2 éves csak.Nem öblítette ki a ruhát teljesen, bennemradt a mosópor.A mosópor adagolóját nem lehet teljesen szétszedni tisztításhoz, és a belerakódott por és öblítő eldugította állandóan.És az élőltöltős SOKKAL szebben mos .Én ezekre figyelnék, de te döntesz.Sok sikert a mosógép válsztáshoz.Az hogy aquastop fogalmam sincs hogy mi.
2008. máj. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló sztem mosógépet olvasott.... de mosogatógépben is fontos hogy A ++-t vegyél. Elektroluxnak vagy egy olyan fajtája, ami 18 l-t vizet használ, és a mosogatáskor használt vizet, leszűri, tisztítja, és ebben is öblít. A típusát sajnos nem tudom, anyukámnak van ilyenje. De a boltban bizti megmondják neked.
2008. máj. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia! Mi nemrég vettünk BOSCH- mosogatógépet, A energiaosztályút, 18 Litert vizet fogyaszt. Nem adnám oda..annyira szeretem.Olyan alaposan mosogat:) imádom

Azt is nézd meg, h hány terítékest szeretnél, mennyi hely van otthon...stb .Szerintem ne vegyél annyira olcsót, inkább szánd rá a pénzed, mert megéri hidd el!A miénk 100 ezer volt, de a Miele 250 ezertöl kezdödik! Jó vásárlást neked.Sziaa

2008. máj. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Szia háztartásigépkezelö vagyok.Az energia osztály egy parasztkábítás.Be kell ismerni hogy mosogatáshoz is vízre sőt melegvízre van szükség.Hideg,kevés vizzel nem lehet hatékony eredményt elérni.Tehát ne foglalkozz az osztályokkal.Az aquastop megakadályozza hogy ne töltsön tul a gép.Többnyire a mostani gépek mind tudják ezt.Ha rám halgatsz ne vegyél olcsó gépet,mert nem éri meg és a szerelök rémálma a mosogatógép.
2008. máj. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!