Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Indukciós főzőlap? Bővebben lent.

Indukciós főzőlap? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Most akarunk új tűzhelyet vásárolni, az indukciós főzőlapot ajánlották nekünk, de úgy tudjuk csak olyan edénnyel lehet használni amiben vas van. Sok Tefalos serpenyőnk van, az jó hozzá?

Mert ha nem akkor csak felesleges pénz kidobás.



2013. márc. 6. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. márc. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hát igen sajnos az indukciós főzőlapra csak speciális edények jók. Maguk az edények használhatók bármilyen tűzhelyen, de visszafelé ez már nem működik.


Ha nem akarsz új edényeket venni de szeretnél ilyen főzőlapot, akkor szoktam látni (3000 ft körül)teleshoppos hirdetésekben egyfajta alátétet amivel elvileg minden edény felmelegszik az indukciós lapon is.

Esetleg válassz olyan lapot ami fel indukciós fele elektromos, akkor néhány új edénnyel is tudsz főzni.

2013. márc. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egy darab mágnessel könnyen le tudod ellenőrizni, hogy az edényed működik-e az indukciós lappal. A Tefal edányek közül ok az alumínium ötvözet: azokat nem tudod ezzel használni.
2013. márc. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat! Vagyis amit anno megvásároltam Tefal serpenyőket akkor az mehetne a kukába ha indukciós lapot veszünk....
2013. márc. 7. 07:51
 5/5 anonim válasza:
Nem, én nem ezt mondtam - csekkold le mágnessel, és rájössz. Csak annyit említettem, hogy teflon bevonatú Tefal serpenyők _jellemzően_ alu ötvözetből készülnek.
2013. márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!