Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Elromlott az orion televízióm...

József.17 kérdése:

Elromlott az orion televízióm távírányítója, és vettem egy univerzális távirányitóm, de nem müködik minden gombja Pl:az av gomb se amivel át lehet kapni dvd-re. Sehogy nem birom átteni a tv dvdre, . Valami ötlet?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 10. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Veszel egy hozzávaló típus azonost és működni fog rögtön.Nem kerül többe mint az "univerzális" semmire se jó sz@rok.

Találsz a neten annyit hogy öröm nézni.

Villszer

2013. ápr. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az Universális táv. ir. nem minden funkciót ismernek (még a márkásabb típusok sem!)

itt egy eredeti beszerző hely:

[link]

2013. ápr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Viktor Zsolt e.v.

2660 Balassagyarmat, Pozsonyi utca 17.

Telefon: (06 20) 383 0033

E-mail: hdplanet@hdplanet.hu


[link]

2013. ápr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Az usb-s változatot tudom ajánlani (az infrás nem éri meg 3000ft, +2400 az infra adó). 3500 ft-ért kapsz egy jól használható univerzális távirányítót. Előtte célszerű letölteni a programját, és megnézni, hogy támogatja-e a tv-det. Mivel van online adatbázis is, elég széles a készülékek listája. Ráadásul képes lemásolni a meglévő irányítódat is. Nekem két olyan tv-m is van, amit más univ táv nem kezel (csak az alap funkciókat), de ez teljes körűen kezeli. A típus azonos táv meg lett volna kb 12.000 a két darabhoz. Plusz előny, hogy ha valamit hoznak javítani, de nincs távirányítója, akkor csak megkeresem a szoftverben, és rátolom a távra.

2013. ápr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!