Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Sehol nem találok kerékpárra...

Sehol nem találok kerékpárra univerzális gps tartót. (samsung i90Ahol már kerestem:auchan, decathlon, gizmo, gsm tarartozekos boltok. Valami más ötlet? Akinek van, hol vette?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 15:56
 1/5 anonim válasza:
Vegyél Kocsit xd.by Gyuri
2011. nov. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én gyárottal az enyémhez. Annyit csináltam, hogy vettem egy fémlapnak kivágtam a sarkait, őgy hogy a széleket 0,5cm vastagságban vissza lehessen hajtani. 3t úgy csináltam meg, hogy ne lehessen kihajtani. Egyet, a felsőt pedig úgy oldottam meg, hogy ki lehet hajtani, ezáltal bele tudom tenni a telefont. Hogy a telefon azért mégse verődjön, karcolódjon kibéléltem vékonyan szivaccsal, és 2 gyorskötözővel van rögzítve. Mondhatom, nem kell félni a gyorskötözőtől kibírta azt is mikor 13kmt zötykölődtem lefelé hegyi úton. Egyszerű megoldás és nagyszerű, ráadásul olcsó. Ha szeretsz barkácsolni akkor tehetsz oda még egy plexi lapot is. Ezt csináltam meg kb. 3 hete az esős időkben. Úgy raktam fel a plexit, hogy ki lehessen venni. Így a telefon könnyebben befér.

Nem kell más, csak kb akkor fém lap amekkora a telefonod + 2cm minden szélére, egy fémvágóolló, szivacs, gyorskötöző, 1-2db csavar és egy kis leleményesség. Máris kész van a GPS tartó :)

2011. nov. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utólag is elnézést a hibákért, nem néztem csak írtam, mert sietek...
2011. nov. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Apa a következőt csinálta. Az autós telefontartókban van egy szabványos csatlakozás (az autóhoz rögzített rész és a telefont tartó rész szétszedhető, és a csatlakozásuk szabványos). Biciklire talált egy iPhone-tartót, ami ugyanezzel a szabványos csatlakozással volt összerakva. Utána szétszedett egy autós tartót (ami a saját telefonjához való típus volt), kicserélte a tartó részt a biciklis tartón, és így tudja biciklin használni.
2011. nov. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2011. nov. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!