Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hány liter vizet kell egy...

Hány liter vizet kell egy felültöltős mosógépbe tölteni?

Figyelt kérdés
Most használom először és nincs meg a leírás.
2009. szept. 25. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem hagyod, hogy ő maga szivattyúza bele a megfelelő mennyiséget?
2009. szept. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ha úgy kell akkor okés, totál nem értek hozzá. :)

Csak a páromat szeretném meglepni azzal hogy most én mosok, bár ahogy nézem inkább katasztrófa lesz belőle. :D

2009. szept. 25. 12:45
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyébként azért gondolom hogy nekem kell beletölteni, mert egy cső van rajta, és azon keresztül megy ki az elhasznált víz(egyszer láttam).
2009. szept. 25. 12:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Aranyos lehetsz:-) egyszer a szomszéd felesége kórházban volt. Férj meg akarta lepni hogy kimos . Jött át és azt kérdezte a fekete bugyit a színessel vagy a fehérrel mossa? Mert színes,de FEHÉRNEMŰ :)
2009. szept. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mielőtt bármit elkezdenél, kérdezd meg a párodtól, hogy működik a mosógép... Ha már biztonsággal kezeled a gépet, akkor a meglepetés sem lesz negatív.
2009. szept. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Nézd meg, hogy a falba vagy, ha boyleros a rendszeretek oda be van-e egy cső a mosógépből csatlakoztatva.

Ha igen, de biztos vagyok benne, hogy igen, akkor a gép maga fog vízet szivattyúzni. A kimenő cső ezek szerint nincs bekötve a lefolyóba, ezért figyelj, hogy olyan helyen legyen, hogy ne áztasd el a fürdőszobát. Pl. fürdőkág, lavór (de akkor figyelni kell, mert hamar megtelik). Legjobb a kád, hiszen többször szivattyúzza ki a vízet nem biztos, hogy mindig észreveszed. Egyik ismerősöméknél sincs bekötve és a kifolyó vízben áztatnak be piszkosabb ruhát.

2009. szept. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha megvan a befolyó vízhez a csatlakozás, nézd meg, hogy nyitva van-e a csap. Ha nem jön a víz, nem fog elindulni a mosógép. A tetejét jól be kell csukni, nehogy átfordulásnál a ruhák kiessenek, és beszoruljanak.

De szerintem is jobb lenne, ha először megkérdeznéd a feleséged, és megtanulnád használni. Hidd el így is nagyon örülne a dolognak, és nem tennéd tönkre egy ruháját sem.

Sok szerencsét, boldogságot.

2009. szept. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Megvaan! :)

Nekem kellett beletölteni a vizet, ez egy nagyon régi mosógép. A csövet fel kellett hajtani, majd amikor végeztem, beletenni a lefolyóba és úgy engedtem le a vizet.

Köszönöm mindenkinek a segítséget!

2009. szept. 25. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!