Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért nem kapcsol ki a klíma?

Miért nem kapcsol ki a klíma?

Figyelt kérdés
Nemrégiben vettem egy split (nem inverteres) klímát. Még huzamosabb ideig nem teszteltem, de nem kéne kikapcsolnia abban az esetben ha már a szoba hőmérséklete alacsonyabb mint a távirányítón beállított érték? Amit eddig találtam fórumokon, hogy ha eléri a hőmérsékletet akkor a kompresszor kikapcsol, viszont a ventillátor még forgatja tovább a levegőt. Én azt hittem ha eléri a hőfokot akkor kikapcsol és nem vesz fel semmi áramot.

2013. máj. 20. 15:23
1 2
 11/12 anonim válasza:
Azért el ne szállj már! Lehet hogy értesz hozzá,legalábbis tőlem kicsit többet, én viszont annyira nem bírom ha valaki ennyire fényezi magát! Kit érdekel hogy mit csinálsz!?:......
2013. máj. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
77%

Itt nem erről van szó, hogy fényezem magam. Azért írtam le, hogy mennyi mindennel foglalkozom, hogy talán látszik valami abból, hogy nem vagyok talán annyira h*lye.


A másik dolog, hogy ha reggel megyek dolgozni, nincs kedvem azért felkelni korábban, hogy a klímával szórakozzak, hogy száradjon a hőcserélő 30-40 percet. Csak felkelek, átöltözök, 10 perc fűtés a klímával és száraz. Sokkal gyorsabb, és nem lesz penész stb...persze lehet időzíteni is ezt, de nem szeretem bedugva hagyni, elég sok a vihar, villámlás.

2013. máj. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!