Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Egy ideje viz jön a hütőmből....

Egy ideje viz jön a hütőmből. Alul fagyasztós 3 fiókkal. Felül a zöldség fiók alatt gyülik a viz. Ha kinyitom a két zöldségfiók alatt áll a viz. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 06:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen, és nagy nehezen jöttünk csak rá,hogy eldugul az a kis lefolyó hátul!

A férjem egy dróttal "lenyúlt" az aljáig, és azóta minden ok!

2013. máj. 31. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is erre gyanakodtam. Meghuzigáltam a pöcköt, de ugy látszik, lejjebb van a dugulás, mert nem lett jobb. Majd én is szólok a Férjemnek, drótozza meg.
2013. máj. 31. 10:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Az önleolvaszós hűtőknél bellül hátul van egy kis csatorna, amiben lefolyik a víz a motor tetején levő párologtató tálcára, és az a csatorna szokott eldugulni időnként. Azt, és a párologtató tálcát évente kétszer-háromszor li kellene takarítani, és nincs gond.
2013. jún. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megdrótoztuk tegnap. Most száraz. Remélem csak ez volt a gond. Köszönöm mindkettőtöknek.
2013. jún. 1. 07:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem írni, hogy nézd meg, nincs-e a csatorna megsérülve valahol, és esetleg ott folyik ki a víz a zöldség taróba.
2013. jún. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki, hogy sikerült. Most száraz. Még ugy is, hogy kocsonyát főztem, és nem egész hidegen tettem be a tányérokat.
2013. jún. 1. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!