Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik porszívót érdemes ezek...

Melyik porszívót érdemes ezek közül megvenni?

Figyelt kérdés

Ezen a linken az első 5 érdekelne. Melyiket ajánlanátok?

[link]



2013. jún. 2. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A porzsák nélküli samsungok nagyon jók és erősek csak a tartály alatti tömítőcsíkra kell nagyon vigyázni, mert ki szokott esni.
2013. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kicsit félek a porzsák nélkülitől, elég sok helyen azt olvastam, hogy nagyon könnyen eltömődik a szűrő és nem igazán lehet egykönnyen tisztán tartani. De ha valaki megtud győzni, hogy jobb, akkor lehet, hogy amellet döntenék :)
2013. jún. 2. 22:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Időnként kimosni a szűrőt vagy porzsák után kajtatni a városban - melyik a kényelmesebb? :)
2013. jún. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Textilporzsákossal nem kell kajtatni a városban :)
2013. jún. 3. 20:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem valami kellemes kirázni belőle a port.
2013. jún. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

egyébként megkérdezhetem hogy miért ragaszkodsz a tescos porszívókhoz hasonló szegecselt motoros samsunghoz?


vegyél egy nirmális márkát fele ennyiért amit még csapágyazni is lehet 1-1,5 év mulva. nem kitenni a kuka mellé..

(ajánlom az ETA márkát.. Erős , olcso porzsák, javitható, és van hozzá alkatrész ha bármi baja van

2013. jún. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem ragaszkodom a samsunghoz, csak eddig arról jót olvastam és a megadott linken is a top első helyeken samsungok vannak.
2013. jún. 4. 20:46
 8/11 anonim ***** válasza:
oks. te tudod. németországban lehetséges a topp 1 mert gari elött kidobják. it szerintem cél a javithatóság. legalábbis annak kellene lennie. a tervezett elévülésröl meg már nem is beszélek amit a gyátók 99%-a beépít
2013. jún. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Tehát akkor azt mondod, hogy érdemesebb egy ETA porszívót venni? Igazából ezt az oldalt találtam:

[link]


Ezek közül a legolcsóbb is megteszi (ASTON)? Annak 320W a szívóteljesítménye, ami nem tudom mennyire számít jónak, viszont jó nagy porzsák lenne hozzá.


És amúgy ezekhez hol lehet majd alkatrészt találni a valami tönkre megy?

2013. jún. 5. 19:55
 10/11 A kérdező kommentje:

Amúgy a kérdésben kiírásában szereplő linken van az első helyeken samsung, és ezek magyar hozzászólások is meg minden. Nem azt mondom, hogy nem jobb az ETA, csak én nem értek hozzá és mivel sokan vettek samsungot, így arra gondoltam nem lehet rossz.


Amúgy mi a véleményetek mondjuk a 6-7000Ft-os olcsóbb porszívókról?

2013. jún. 5. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!