Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Az emberek miért nem értik...

Az emberek miért nem értik meg, hogy jobban járnak, hogyha például egy márkásabb mosógépet, vesznek, mint sem egy no-name márkát?

Figyelt kérdés

például, azt mondják, hogy kb 80,000 ft-ért vennék gorenje meg AEG meg Zanussi mosógépet, van-e valakinek véleménye?


Akkor miért nem vesznek inkább egy márkásabb mosógépet? Miért nem vesznek inkább Samsung-ot, Bosch-t, vagy LG-t?


Nem azt mondom, hogy vegyenek 200,000 ft-os mosógépet, de ha megnézzük, már pl 70,000 ft-ért lehet venni Bosch mosógépet, amiről tudjuk azért, hogy jó híre van.



2013. aug. 30. 19:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én meg azt mondom hogy nyugodtan meg lehet venni a 40.000FT osat is semmivel sem fogja kevesebb ideig bírni mint a 80 ezres.Ezek 3 évre vannak kitalálva és kész.Vagy panelhibás lesz vagy csapágyas ami sok esetben nem cserélhető. A márka meg mindegy mert a legtöbb siemens-bosch gépet sem nem lehet csapágyazni....

Az hogy mennyi AAA van rajta megint mindegy mert ugyse annyival mos mint amennyi rá van írva....A használatiban ott van a programhoz megjegyzésben hogy: Referenciaprogram az EC frantctudja milyen szabványhoz hogy megkapja az A minősítést.


Nekem Miele gépem van ami jóval megelőzte a korát. 17 éves full digitális 2 panelos. Öntöttvas van benne szinte hangtalan.

2013. szept. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az AEG és a Zanussi mitől noname??????

Tudod, hogy mit kérdeztél ember?????


A samsung és az eldzsí mitől márka????


Elárulom neked, hogy 3 hónapig olvastam utána a legkomolyabb külföldi fórumokon a témának, mielőtt vásároltam. Az eredmény a legkevesebb elromlás szempontjából: Miele, AEG, Electrolux, Zanussi...

Az én Electrolux-om 6. éve megy hibátlanul.

A samu és az eldzsí szóban se került...

2013. szept. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Vagy nagyon fiatal vagy és a koreai sz@rokon kívül nem ismersz mást...

Jelzem, hogy a mikróm samu és 13 éves, de made in korea! nem csájna...

2013. szept. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Jó akkor vegyünk egy Hajdú mosógépet! Az is 80,000 ft mint a zanussi, és mégis tovább bírja!!!!!
2013. szept. 2. 19:10
 15/15 anonim ***** válasza:

Tévedésben élsz! Nekünk Zanussi van 12 éve, mamáék Hajdújában most cseréltek motort vagy harmadszor 10 év alatt. Unokatesóméknál 14 éves Electrolux szuperál hibátlanul.

Szóval egyetértek a tizenkettessel, azok a márkák, amiket ő ír.

2013. szept. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!