Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Whirpool AWS 63213, Indesit...

Whirpool AWS 63213, Indesit XWE71252W EU mosógéppel kapcsolatos tapasztalat, vélemény?

Figyelt kérdés
2013. nov. 9. 08:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen whirlpool-om van, csak 7 kiló kapacitással. Nagyon jól mos és rendkívűl takarékos.
2013. nov. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez jó hír, hiszen egyetlen vásárlói véleményt találtam a Whirpool AWS 63213-ról a net-en és az nagyon negatív...Most akciós és gondoltam akkor ezt választom...
2013. nov. 9. 12:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyibe kerül de én a helyedben (ha mindenképp muszály újat venni)a legolcsóbbat venném meg.Ugyanaddig fog tartani.Nem is beszélve arról hogy ez pont hegesztett üstel készül ami ugye nem csapágyazható.
2013. nov. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra is, hogy használtat veszek, de nem merek kockáztatni, arra általában 3 hó gari van...Van tapasztalat használt mosógép vásárlással kapcsolatban?
2013. nov. 11. 19:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem, vanyis anyámnak Whirpool gépe van, AWE tipusjelzéssel. Véleményem szerint a legjobb mosogép, 1998-ba vették, azóta is megy, heti szinten 25-30 mosás van benne.
2013. nov. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szerintem mindenképpen felültöltőst vegyél!!!!

Mi a második AWE-nkat nyírjuk, az első nagyon bírta, ezzel a másodikkal sok a baj. Eccer még gariban cseréltek fűtőszálat, de aztán azóta is gyakran leállt. Ilyenkor a fűtőszál körül rángattam a kábeleket és megint elindult. 3 hónapja a sógoromnál az udvaron láttan egy ilyennek a belét, (10 éves) kivettem a fűtőszálat és beleraktam a miénkbe, azóta megy gond nélkül. Egyébként a feleségem szereti és naponta megy nálunk.

2013. nov. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
valóban, csak felültöltőst! Felültöltősnél két oldalon van csapágy, mig az előltöltősnél csak hátul, ha sokat használod, akkor kell az a 2 csapágy.
2013. nov. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy.A felültöltősben még kisebb csapágyak vannak mint az elöltöltősben.WH nál biztos.Természetesen a régi 10 vagy annál öregebb wh-ok nagyon tartósak nincs benne sok hibalehetőség.De a maiak....
2013. nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezt hallom mindenhol, hogy a régiek jók, de a mai szériák...köszi mindenkinek!
2013. nov. 24. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!