Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szerintetek ez a Hauser...

Szerintetek ez a Hauser kávéfőző jó?

Figyelt kérdés

[link]


Aki ismeri vagy aki ért hozzá a műszaki adatok alapján, légyszi írja le!


Köszi!



2014. jan. 22. 21:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Figyu, ne okoskodj már ennyit, ha nem értesz hozzá. Írj nekik, légy szíves, kérdezd már meg, hogy szerintük a filteres kávé és a POD-os ugyanaz-e. Mellesleg náluk végeztem, így aztán van róla valami fogalmam, mit hogy gondolnak, tanítanak. Próbáld ki te is, hátha utána a szövegértésen kívül még a kávéról is tanulsz. Sok sikert! És végül a saját referenciaoldaladról a link: [link]

Biztos feltűnik, hogy egyetlen POD sincs közöttük, ugyanis azt külön oldalon találod meg, a Kávépárnák alatt. Szemezgess az oldalon, olvass, és egyszer majd eljutsz oda, hogy vitába is szállhatsz másokkal. Velem már akár ma is, elismerem hatalmas tudásodat, ezeket is csak ismétlésként szántam, amiket írtam.

2014. jan. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!