Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Bosch vagy Gorenje mosógép?...

Bosch vagy Gorenje mosógép? Véleményeket kérek.

Figyelt kérdés

Végleg elromlott a régi mosógépem, sürgősen kell másik, e közül a kettő közül kellene választanom, de nem tudom melyiket:

Gorenje

[link]


Bosch

[link]


VAgy esetleg más ötlet?


2015. febr. 20. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Amelyikre több a garancia.
2015. febr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én a nyáron dilemmáztam ugyanezen, a régi beidegződés szerint ugye a Bosch/Siemens etalon státuszú a fehér gépek között. A végén mégis Gorenje lett a mosogatógép kivételével minden (mosógép - nem pont a linkelt, de eléggé hasonló, hűtő, tűzhely), a mosogatógépnél maradtam a Bosch-nál.

Egyrészt utánaolvasva elég jó véleményeket írnak a Gorenjéről, másrészt valahogy jobban tetszettek, az ár/garancia/hatékonyság meg nagyjából ugyanolyannak tűnt, u.h. fejest ugrottam bele. Eddig minden hibamentesen működik - (Ariston és LG mosógépeimet fél év alatt már legalább kétszer javították garanciában, utána mindkettőt még számtalanszor u.h. 2-3 év után meg is szabadultam tőlük.).

2015. febr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindig ár/érték alapján dönts. Sose dőlj be a reklámoknak, ne akarj márkahű lenni.

Ha egy kicsit utána olvasol, a gorenje van olyan jó márka, mint a bosch.

Esetleg ha kiterjeszted a keresést a mediamarkton túlra is, sokkal jobb árakkal fogsz találkozni.

Mi tart vissza attól, hogy a neten megrendeld a kinézett termék legolcsóbb példányát?

2015. febr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem beko van és 8 éve nem bír elromolni.
2015. febr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az tönkrement gépem Samsung, még két éves sem volt, amikor csapágyaztatni kellett - ennek másfél éve. Ennél azért nagyobb élettartamot várok el. A mosogatógépem nekem is Bosch (véletlenül sikerült így) és nagyon meg vagyok vele elégedve, ezért néztem mosógépet is azt. A Gorenje felé húz a 3 év gyártói garancia...

Gondolhatod, hogy nem csak a Media Marktban néztem meg az árakat (egyébként olyan nagy eltérés nincsen), viszont két kicsi gyerek mellett nem tudok 2 hetet várni míg kiszállítják, ez meg helyben van, veszem, viszem, mosok. :)

Köszönöm!

2015. febr. 20. 15:11
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

....ha, igazán megbízhatót szeretnél!

ezt nézd meg:

[link]

itt még válogathatsz hasonlók közül:

[link]

2015. febr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lásd még: [link]
2015. febr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nemmegmondtam válasza:
A samsung nekem is csapágyas lett másfél évesen, aztán 3 évesen is :( Soha nem veszek és nem ajánlok senkinek ilyet.
2015. márc. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!