Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A Windows 7-en érdemes használ...

A Windows 7-en érdemes használni, a automatikus frissít?

Figyelt kérdés

Én ki kapcsoltam,a automatikus frissít,mert mindent fel telepített,amit én nem akartam,vírust is.

Szerintetek használjam vagy ne.

És ti használjátok,a automatikus frissít?



#Windows 7 #automatikus frissít.
2015. márc. 21. 15:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Te beszél magyar?

Ezek után igazság szerint a számítógép használatát sem javasolnám neked. A Windows Update nem telepít vírust. Engedélyezd a frissítéseket, az egyszerűség kedvéért telepíts fel mindent amit talál.

2015. márc. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Előtte semmi baja nem volt az új gépemnek,de mikkor telepítette a automatikus frissítéseket,a vírusirtó le Blokkolta a google keresőt is.

Adblock Plus kiegészítővel is csinált valamit,mert reklámok is voltak,pedig fent van a Adblock Plus.

Ki kapcsoltam a automatikus frissítéseket,utána nem jelen kezdtek a hibák.

2015. márc. 21. 16:55
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ki van kapcsolva az automatikus, de mindig telepítem update-ről az összeset, csak azért kapcsoltam ki, hogy ne induljon újra automatikusan, meg ne töltse a háttérben csak amikor én akarom. A win update nem hoz le vírust, az biztos.
2015. márc. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2015. márc. 21. 21:30
 5/13 anonim ***** válasza:
Víruskereső van egyáltalán? :)
2015. márc. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen van.
2015. márc. 22. 12:56
 7/13 anonim válasza:

""A win update nem hoz le vírust,""



Ez nem olyan biztos!



Aki foglalkozik számítástechnikával és "otthon" van a vírusok terén az tudja, hogy manapság a "modern" vírusoknak nincs akadály.



Olyan is előfordult már, hogy egy megbízhatónak tartott oldalról töltöttek le olyan vírusirtót ahol maga a vírusirtó program volt vírusos.

2015. márc. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Persze, semmi se biztos, de akkor is elszigetelt, egyedi eset, valószínűleg a számtech boltos nem jó helyről szedett valamit, talán magát a windowst, vagy még valószínűbb, hogy PEBKAC.
2015. márc. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Akkor lehet mégis vírust telepített,fel az automatikus frissítés.

Firefox elindításakor a vírusirtó mindig jelezte vírus van.

Olyanokat fel telepített,az automatikus frissítés,a Firefoxon minden oldalnál bejöttek ikszek mint ha reklám lenne,mindig kinyomkodtam őket,utána újra frissítettem a lapot újra ott voltak.

Firefox kiegészítőbben le tudtam törölni,utána már el tűntek.

Szerintetek használjam,az automatikus frissítést.

Köszönőm a válaszokat.

2015. márc. 23. 16:08
 10/13 anonim válasza:

Ha a vírusirtód állandóan vírust jelez de ha csinálsz egy vírusirtást és nem találja - inkább telepítsd újra a gépet.



Biztos, hogy vírusos a géped.

2015. márc. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!