Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8.1-él érdemes letölte...

Windows 8.1-él érdemes letölteni az automatikus frissítéseket?

Figyelt kérdés
Nem fog lassabb lenne a gépem ? Ki mit ajánl ?
2015. jan. 11. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Csak azt amit muszáj én alapból kikapcsolom és csak az értesítéseket hagyom.



Ha meg kaloz verzio akkor egyenesen tilos bár ez a aktivátortol is függ

2015. jan. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

soha nem töltöm le a frissítéseket...

ha egy op. rendszer nem jó egyből arra amire használom alapból ahogy a dvd-ről feltelepítettem, akkor számomra az egy nem jó op. rendszer.

ha sok panasz érkezik kiadják a hibajavítások hibajavítását is, toldozzák-foldozzák, ...kösz, de kiadás előtt kellett volna mindenre letesztelni

2015. jan. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 belapus ***** válasza:

Eredeti operációs rendszer esetén ajánlatos a frissítések telepítése.Nem feltétlenül automatikusan.Én is azt javaslom, hogy az értesítésre állítsd be, és néhány nappal később - miután , az it. híreket olvasgatva, kiderül, hogy a frissítés nem okoz problémát ( néha ilyen is előfordul ) - telepítheted.A frissítések egyrészt az időközben felmerülő biztonsági problémákra jelentenek megoldást, másrészt a különböző szoftverek ( esetleg hardverek ) együttműködését segítik elő.

Nem ettől lesz lassabb a géped.Sokkal inkább attól, ha túl sok program indul el automatikusan az op. rendszerrel egy időben.


( # 2: Ezek szerint minden OS rossz, hiszen mindegyikhez érkeznek frissítések, minden szoftver rossz, hiszen mindegyikhez érkeznek frissítések, minden hardver rossz, hiszen mindig újabbak váltják a régieket.Minek használni bármit is ?

És az életünk számtalan területére igaz, hogy újakra - frissebbekre - cseréljük a régieket. )

2015. jan. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

-teljesen igazad van #3-as

átlagfelhasználóként sosem vártam el sokat egy op. rendszertől csak annyit, legyen egy működőképes alapja a hardvereimnek és szoftvereimnek. legyen hozzájuk működőképes driver és az általam használt (egy-két régi-"visszafele kompatibilis") programok (cd író, vírusírtó, kép -video -szövegszerkesztők, játékok, böngészők, médialejátszók) gond nélkül fussanak rajta.

-amiket eddig kipróbáltam: Windows 98, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1

-Amiket frissítés nélkül is megelégedéssel mindenre évekig használtam/-om: Win98, Win XP, Win7

-amiket frissítésekkel sem tudtam jobb belátásra bírni: Win Vista, Win 8, Win8.1


:))

2015. jan. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
érdemes,sőt némely esetben kötelező,ha naprakészen akarod tartani a géped.a sebességét úgy tudod szabályozni,ha nem töltesz le felesleges programokat,törlöd ami nem kell,böngészőből az előzményeket is,töredezettség mentesítesz,vírusirtót futtatsz legalább heti egyszer,levélszemetet kiüríted a leveleződből.nagyjából ennyi.üdv!
2015. jan. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat !
2015. jan. 12. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!