Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-nél érdemes bekapcso...

Windows 7-nél érdemes bekapcsolni az automatikus frissítéseket vagy feleslegesek?

Figyelt kérdés
Ütemeztem, hogy minden héten egyszer csinálja, de van, hogy talál 100-150 frissítést és több óráig is telepítheti. Van ennek valami hasznossága, vagy akár ki is kapcsolhatom?

2012. aug. 2. 09:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
6%
A Windows Update-el igaz? Én is mindig frissítgettem és mostmár tudom, hogy semmi haszna..sőt! A gépet csak belassítja. Újratelepítettem a gépet, kikapcsoltam a frissítést és teljesen stabil a gépem, majdcsak ugyanolyan mint amikor ujrahúhztam..Szerintem semmi értelme! (Win7 64bit)
2012. aug. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Igen, eddig én sem láttam semmi értelmét. Köszi a választ akkor én is kikapcsolom!
2012. aug. 2. 09:56
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy semmi értelme az elég nagy baromság, legalább a biztonsági frissítéseket le kellene húzni update-ről.
2012. aug. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Golan Trevize ***** válasza:
100%

Ne higgy azoknak akik azt mondják, hogy fölösleges, meg lassítja a gépet!


Nem véletlenül csinálnak javításokat meg frissítéseket. Ezeket nem szimplán célszerű, hanem mondhatni kötelező telepíteni.


Egyébként ha rendszeresen fut a frissítés, akkor heti 2-10 frissítésre számíthatsz általában.


100-150 frissítés akkor van, ha SP1 nélküli Win7-et telepítettél.

2012. aug. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Vannak olyan frissítések, melyek teljesen feleslegesek, de azokat ki is lehet kapcsolni. 100-150 frissítésnél persze igencsak időigényes lenne kiválogatni, de 20-30 -nál már nem lehetetlen.
2012. aug. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
64%

A választható frissítéseket (mint az a nevében is benne van) nem kötelező telepíteni, viszont a fontos frissítéseket ajánlott. Ezek döntően hibajavitások, és biztonsági frissítések.


Az első nagyobb frissítés után már csak pár frissítés érkezhet hetente, nem lesz több száz.


Én egyébként kikapcsolom az aut. frissítést, nekem ne fusson magától pont a legalkalmatlanabb pillanatban, kézzel frissítek.

2012. aug. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Lehet valami más is közrejátszott, de mikor frissítettem volt 1-2 baja a gépnek, azt mondták, hogy ne frissítsek semmit..azóta stabil minden. Nem vonom kétségbe senki hozzáértését mit ajánlotok amit mindenképpen érdemes lenne frissíteni?
2012. aug. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Golan Trevize ***** válasza:

Mint eggyel följebb is írják, a fontos frissítéseket mindenképpen ajánlott feltenni.


Ezek vagy hibajavítások, vagy biztonsági rések befoltozásai.


A többit meg nézd át, általában le van írva, hogy mire való a frissítés, de a Microsoft oldalán is meg lehet keresni.

2012. aug. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Megtelik a c meghajtó! Ez ellen mit javasoltok?
2012. aug. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Golan Trevize ***** válasza:
Az attól függ, hogy mitől telik meg.
2012. aug. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!