Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Langyos konnektor, mitől lehet?

Langyos konnektor, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Van egy villámvédős hosszabbítóm, APC márkájú, ebbe van belekötve a számítógép, router illetve a klíma is. Ha megy a klíma, akkor a hosszabító kábele és a konnektor széle langyos lesz.

Elvileg bírnia kéne, 16A van a hosszabítóra írva, a rákötött eszközök max. fogasztása pedig jó, ha a felét elérik. (szám. gép + perifériák kb. 300W, klíma kb. 800W)

Mitől lehet? Normális ez?



2015. júl. 21. 14:37
 1/3 Bob the builder ***** válasza:
Attól van hogy a konnektorban lévő kábel nem bírja a terhelést és emiatt melegszik. A klímának keres egy másik konnektor.
2015. júl. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

APC-től elvárnám, hogy ne melegedjen.

Ha csak langyos, akkor nem kell rögtön a tűzoltókat hívni. :)

SZerintem nincs nagy vész. Ilyen meleg időben nem tudnak úgy hűlni az eszközök, mint amire tervezték őket.


Azért megnézném, mit csinálna, ha tartósan rákötnél 3kW-ot :)

(Persze valószínű semmit, csak még sokkal jobban melegedne.)

2015. júl. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Engem is meglepett, hiszen pont azért vettem APC-t és nem valami teszkós tyúkbelet, hogy nyugodtan tudjak aludni.
2015. júl. 22. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!