Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen elektromos főzőlapot...

Milyen elektromos főzőlapot érdemes venni?

Figyelt kérdés
Olyan főzőlapot keresek ami árban 100 ezer alatt van(nem akarok túl drágát), 4 rézsás, beépíthető és várhatóan 5 évnél hosszabb az élettartama. Valakinek van tapasztalata, hogy milyet érdemes vásárolni, illetve mik azok a szempontok amiket érdemes szem előtt tartani vásárláskor? Sajnos nem értek ezekhez a készülékekhez ezért minden segítséget megköszönök!

2015. szept. 17. 11:26
 1/2 Szirty ***** válasza:

Vedd figyelembe a készülék villamos teljesítmény igényét. Ha eddig nem volt elektromos tűzhelyed, akkor igen komoly érvágás lehet ha erre nem figyelsz!

Az otthoni hálózatodnak ugyanis kell tudnia szolgálni, különben nem tudod használni...

2015. szept. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az volt eddig is, de úgy néz ki hogy tönkrement.Az előzőt nem én vettem, Bosch márkájú, kb 6 évig működött.Szerintem ez kevés.
2015. szept. 17. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!