Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ceresit Aero 360 új gépemet...

Gódor Róbert kérdése:

Ceresit Aero 360 új gépemet beüzemeltem, tegnap. MA reggel láttam, hogy kékes színű folyadék van a gyűjtőtartályában. Ez természetes? Nem átlátszó víznek kellene becsöpögnie?

Figyelt kérdés
2015. szept. 25. 06:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem. A ceresit kémiai elven működik (ezért kell bele a tabletta), így a folyadék sem lesz víztiszta. Sajnos tapasztalataim szerint nagyon drága az üzmeltetése, és borzasztó rossz a hatásfoka.


Az elektromos párátlanítókból víztiszta folyadék (gyakorlatilag desztilált víz) jön ki, de azok más elven működnek, ott egy nagyon hideg felület csapatja ki a folyadékot, így nincs ami elszínezze.


Én lecseréltem egy Fagor elektromos párátlanítóra, az ugye áramot fogyaszt, és nem a tabletta kell hozzá, viszont amíg a ceresit kiszedett pár deci vizet, és épphogy csökkent a páratartalom, addig a Fagor akár 10 litert is összegyűjtött, és 85-ről simán 60 alá vitte a páratartalmat.

2015. szept. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ajándékba kaptuk egy próbát megér alapon működtetem.Köszönöm válaszát és a megosztott tapasztalatot
2015. szept. 25. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!