Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Anyukák! Akiknek van szárítógé...

Anyukák! Akiknek van szárítógépetek mennyire vagytok elégedettek vele?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy milyen típusú és mióta használjátok?

2015. nov. 26. 15:17
 1/9 anonim válasza:
A miénket 5 éve hozta a párom magával, whirlpool, légkivezetéses. Én szeretem, mert megszáradnak és puhák a ruhák és egyben gyűlölöm, mert hangos és csak olyan helyen tudtam elhelyezni, hogy ki is lehessen vezetni a csövét, hogy telibe hallgatom a zugását. Akkor használom csak, ha már nagyon felgyűlt a ruha, vagy nagy a pára és nem szárad a ruha a lichthofra szellőztetett helyen. Lakásban nem teregetnék többet, amióta megvan amúgy, akkor inkább zúgjon egész nap.
2015. nov. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Imádom. 4 éve használom, nem tudom már nélküle elképzelni ilyenkor. AEG egyébként.
2015. nov. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Hú, ez engem is érdekelne. Nem gyűrődnek nagyon a ruhák? Mennyire kell utána vasalni őket?
2015. nov. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Első vagyok,

Én semmit nem vasalok, azt sem tudom, hol a vasalónk. Sógornőmnek kölcsönadtam évekkel ezelőtt.. Melegen, amikor lejárt kisimítom és szépen összehajtom mindet és úgy hűl ki. Nem gyűr össze semmit, még a hajtás sem szárad bele. Kirázva is pakolom be a mosógép után, mint teregetés előtt.

2015. nov. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
2. vagyok. Nem gyűrődnek, és van benne olyan program is, ami megakadályozza a gyűrődést, de én nem mindig használom (így sem gyűrődnek). Nekem a gardróbban van, amikor végzett, kiveszem a víztartályt, kiöntöm a vizet és kész. Sokat mosok, nagy lenne a pára, meg sok hely a teregetés. És főleg sok idő.
2015. nov. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És válogatjátok, hogy mit tesztek bele és mit nem? Vagy válogatás nélkül mindent beletesztek? Azt hallottam, hogy vannak anyagok, amik összemennek. Most készülünk venni szárítógépet, és vannak kétségeim. De nem nagyon lesz más lehetőség, mert már utálom a sok szárítót kerülgetni a házban. Olyan helyen lenne, ahol nem gond, ha hangos. És melyik típusotok van?
2015. nov. 26. 16:01
 7/9 anonim válasza:
Igen, valamennyire meg kell válogatni, az egyértelműen gyanús dolgokat nem rakom bele. De nekem eddig csak 1 gyapjúpulcsim ment össze. Farmerek, ingek, pulcsik, pólók, minden megy nagyjából. :)
2015. dec. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Már vettünk egy Whirlpool-t. És nagyon tetszik, amit eddig tapasztaltam :-)))
2015. dec. 7. 15:35
 9/9 anonim válasza:
Milyen típusút vettél? Én most keresgélek, és nagyon tanácstalan vagyok. Bárhová teheted a tiédet, vagy a fürdőbe kell tenni? Köszi!
2015. dec. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!