Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyit kell menjen egy...

Mennyit kell menjen egy zanussi kombinált egy kompresszoros hűtőszekrény?

Figyelt kérdés

Mar hét evés eddig semmi gond nem volt vele ,egy ideje azt vettem eszre hogy nagyon sokat megy,két órát megy és 2 óra 20 percet áll,nem sok ez egy kicsit ?

Régebben nem vettem eszre hogy ilyen sokat menne ,kb. 20- 30 percet ha ment . Semmi változtatás nem történt ugyan úgy van benne az élelem mint azelőtt úgy hűtőben mint fagyasztóban .Annyit hozza tennék hogy minden évben mikor be köszönt a hideg be visszük egy meleg helyiségben mert nem működik ha 10 fok alá esik a hőmérséklet és olvastam a használatiban ,hogy miután szállítottuk 2 órát kell várni míg újra indítsuk de én nem vártam csak 20-30 percet ,lehet ez a gond valami elromlott?



2015. dec. 14. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Mozgatás után minimum a használatiban leírt időt ki kell várni. Ha fektetve viszitek, akkor viszont egy bő fél napot.Ilyenkor elszökik a hűtőközeg (gáz) és nem fog megfelelően működni.

Húzd el a faltól és nézd meg a rácsot, nem poros, mocskos.

Amennyiben az, ecsettel porszívóval takarítsd ki a rácsot és várj csodát. Esetleg nem javul, akkor az első gondolat lesz a ludas, hűtőszerelőt kell hívni.

2015. dec. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ennyi az élettartamuk,nálam a elektrolux szinte napra pontosan 7-évet bírt ki.a szerelő mondta hogy így vannak kitalálva, hogy az ember újat vegyen.-vagy kompresszor csere asszem kb: 25 ezer ft.volt
2015. dec. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2/2 Azt hiszem neked lesz igazad !
2015. dec. 15. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!