Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen automata mosógépet...

Milyen automata mosógépet vegyek kb.55-65 ezer Ft-ért újonnan?

Figyelt kérdés

Egy 3 tagú családnak kellene, mindenki 18 év feletti, a vizünk kicsit kemény, viszont nagyon olcsó, a szennyvízelvezetés is olcsó, csak az áramköltség van, mint tényező.

(1.) Előszűrőt tegyek elé, mert fúrt kútból táplálnám és némi nagyon kevés homokot tartalmaz ez a víz? Ha igen, milyen előszűrőt érdemes használni?

(2.) Házi "vízmű" által adott víznyomással lehet gond a be táp víz esetén?

(3.) Vegyes tüzelésű vízmelegítő bojler meleg vízére van olyan készülék, amit rá lehet kötni?


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!



2016. aug. 3. 11:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

10.: A mienk nem "hiper-szuper", belépő kategóriás, éppen nem a legolcsóbb, mert arra nem lehet plusz garanciát venni, ami nem túl bizalomgerjesztő. A legolcsóbb Zanussi, ha jól emlékszem 77000 Ft, ami nekünk sok pénz (sajnos). Eddig két mosást csináltam rajta, egy 3,2 kg pamut és egy 4,0 kg vegyes szálas, nekünk megfelel egyenlőre, meglátjuk meddig bírja. Nyilván a kb. 40 L dobtérfogat kb. 4 kg ruhakapacitást enged (mindenféle előzetes gyári felirat ellenére!), tehát akinél 3 főnél nagyobb a család (ill. gyerek van), az vegyen 50 L-eset, vagy 60 L-es gépet. A Gorenje-nél mértem nagyobb dobtérfogatokat (64 L 110 000 Ft-ért, ez kb. 6,4 kg-os gép) a kb. 100 000 - 110 000 Ft elöltöltősöknél. Fogni kell a szalagot és lemérni!


Energomattal, már nem foglalkoznak a hozzám legközelebb eső nagyvárosban, megérdeklődtem. Aki Energomatot akar, én Budapesten és Debrecenben tudok egy-egy cégről, akik, még átnézik és árulják garival, ill. szervizelik őket.


A kis Zanussin 3 év gari van, efelett minden év ajándék szerintem. Max. 4-5 év élettartamot saccolok a mostani konzumer mosógépeknek.

2016. aug. 19. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!